2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

İskele Sunset Arsaları

İskele'de Satılık Arsalar
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Karma
Proje Durumu
Satışta
Başlangıç Fiyatı
35.000£
Teslim Tarihi
01.01.2021

Proje Açıklaması

KKTC İskele Long Beach bölgesinde yer alan 57 parselden oluşan Sunset İskele Arsalar projemizde 640 m2 ile 928 m2 arasında farklı büyüklüklerde arsalarımız yer almaktadır.

Fiyatlarımız konum ve metre kareye göre farklılık göstermektedir ve 34.500 Sterlin’den başlamaktadır.

Lokasyon: İskele
Bölge: İskele Merkez
Toplam Alan: m2
Toplam Konut:
Kapak Resmi

Euro-Mediterranean Investment Company Ltd. (EMIC), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kurulmuş uluşlararası bir yatırım şirketidir. Faaliyetlerine başladığı 2015 yılı ortalarından bugüne kadar geçen süre içerisinde KKTC’nin dörtbir yanında gayrimenkul, altyapı, turizm ve benzeri alanlarda çeşitli yatırımlar gerçekleştirmektedir. Yatırımlarını yaparken ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi de göz önünde bulundurmakta ve yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile müşterilerine sunma amacındadır. Ayrıca EMIC, oluşturduğu uzun vadeli ortaklıklar ve işbirlikleri sayesinde hem piyasaya destek oluyor hem de ortak sinerjiler oluşturarak kurumsal işbirlikleri  yaratmaktadır.

Hali hazırda bir şirketler grubu olmakla beraber Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı büyüyen firmalarından biri olan EMIC’in benzersiz bir yatırım stratejisi mevcuttur. Bu yatırım stratejisi, ülke imkanlarının detaylı bir şekilde değerlendirilmesi ile yatırım portföyünü kısa, orta ve uzun vadeli olarak üç ana başlık altında toplamaktadır şeklinde özetlenebilir.

Kısa vadeli projelere örnek olarak Kıbrıs’ın güzide yerlerinde gerçekleştirdiği parselasyon çalışmaları ve çeşitli konut projeleri gösterilebilir. Akıllı tasarlanmış projeleri cazip ödeme kolaylıkları ile müşterileri ile buluşturan EMIC, hem ilgili bölgelere değer katmakta hem de müşterilere gayrimenkül edinme olanakları sunmaktadır.

Orta vadeli projeler ise göreceli olarak daha büyük gayrimenkul geliştirme projelerini kapsamaktadır. Bugüne kadar yerel ortaklar ile birlikte başkent Lefkoşa dahil üç büyük şehirde çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve bu konuda ciddi başarılar elde etmektedir. Yerel ortaklıklar yolu ile yaratılan kurumsal işbirliği modeli, kazancı ve riski paylaşma prensibine dayalı olması sebebiyle KKTC’de rol modeli olarak benimsenmekte ve diğer projelere de örnek teşkil etmektedir.

Uzun vadeli projeler ise ekonominin trendlerine ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan, katma değeri yüksek ve  sürdürülebilir yatırımları kapsamaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse turizm, gıda güvenliği, sağlık ve enerji gibi  çeşitli sektörlerde yapılan markalaşma çalışmaları gösterilebilir.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Euro–Mediterranean Investment Company (EMIC)

  1 Proje - 6 İlan - 8 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 3 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır