2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kurtsan Group Kıbrıs Emlak Merkezi Üyeleri Arasına Katıldı

7 Şubat 2022

Kuzey Kıbrıs İnşaat firması Kurtsan Group ile tanıştınız mı? Firmanın KKTC konut projeleri ve detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber – ilan portalı Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, sektörün başarılı firmalarını tek çatı altında buluşturmaya devam ediyoruz. 30 yıllık inşaat tecrübesi ve son yıllarda inşa ettiği markalı konut projeleriyle öne çıkan Kurtsan Group, Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üye inşaat firmaları arasına katılan Kurtsan Group, “yaşam alanları inşa etmek bizim için bir iş değil, bir tutku” diyen firmanın yetkili ismi Gülşen Kurt.

Kurtsan Group apartman / rezidans ve villa projeleriyle öne çıkıyor. Firmanın inşaat için seçtiği bölgeler Gazimağusa ve İskele. KKTC inşaat sektöründe rekabetin ve kalitenin günden güne yükseldiği İskele Long Beach bölgesinde Kurtsan Group da var.

Firma Kıbrıs Emlak Merkezi okurları için 5 projesini sergiliyor:

  1. Independent Life
  2. Kurtsan Wave Residence
  3. Kurtsan Apartmanı
  4. Kurtsan Blue Life
  5. Kurtsan Apartmanı 2

37 bin 900 sterlinden başlayan fiyatlarla proje satışı yapan Kurtsan Group Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde yatırımcıların hizmet sunuyor.

Kurtsan Group hakkındaki haberleri, projeleri ve gelişmeleri artık Kuzey Kıbrıs’ın global yatırım platformu Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır