2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction İmzalı Yalusa Homes Projesinde Tüm Satışlar Bitti

13 Eylül 2022

İlk projede başarılı satış grafiği. İş insanı Aykut Satvet’in direktörlüğünü yaptığı Island Green Construction, Yalusa Homes projesinde tüm konutları sattı. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Island Green Construction’ın Kuzey Kıbrıs’ın en güzel sahillerine sahip Yeni Erenköy bölgesine konumlandırdığı toplam 47 konuttan oluşan Yalusa Homes projesinin tüm satışları başarıyla tamamlandı.

Direktörlüğünü Kuzey Kıbrıslı iş insanı Aykut Satvet’in yaptığı Island Green Construction, ilk projesinde ciddi bir başarı sergiledi. Global bir alıcı kitlesine ulaşan inşaat firması, kısa sürede proje satışlarını kapattı.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Island Green Construction’ın hem mimarisi hem de tasarımıyla doğaya ve huzurlu yaşama değer veren Yalusa Homes projesi, 6 farklı konut tipinden oluşuyor.

Island Green Construction’ın satışlarını hızla gerçekleştirdiği Yalusa Homes Projesi’nden sonra aynı bölgeyi tercih ederek inşa ettiği ikinci proje Green&Blue, 55 adet konut ve 4 farklı ev tipinden oluşuyor. 

Yeni Proje Başlıyor

Yalusa Homes fırsatını kaçıranlara ikinci bir şans niteliğinde olan Green&Blue projesinde kendinize bir yaşam alanı yaratmak için Island Green Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

Mimarisi ve lokasyonu ile benzersiz bir proje olan Green & Blue,  55 adet konut ve 4 farklı ev tipinden oluşuyor.  

Yeni Erenköy’de yer alan proje yeşil ve maviyi eşsiz bir tablo gibi önünüze seriyor.

Adını konumundan alan ‘’Green & Blue’’ projesi Yeni Erenköy’ün eşsiz doğasından ilham alarak tasarlandı. Island Green Construction bu proje ile aldığınız her nefeste size yeni bir yaşam armağan ediyor.

Doğa dostu olan Island Green Construction, size doğa ile lüks yaşamı birlikte sunuyor.

Pool-bar’ı, tenis ve basketbol sahaları, aktivite alanları ile evinizden bir adım ötede size bir çok hobinizi gerçekleştirme imkanı sunuyor. Green & Blue ile Akdeniz’in en güzel kumsallarına komşu olabilirsiniz.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır