2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction’ın yeşil ve maviyi buluşturduğu projesi: Green & Blue

1 Eylül 2022

Kuzey Kıbrıs konut projelerine bir yenisi daha eklendi. Island Green Construction yeşili ve maviyi bir araya getiriyor. Projenin detayları Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Island Green Construction, Yeni Erenköy’deki ikinci projesi Green & Blue projesiyle sizi Akdeniz’in en güzel kumsallarına komşu olmaya davet ediyor. 

Daha önce yine aynı bölgede olan Yalusa Homes projesinde başarılı bir grafik yakalayan Island Green Construction, ikinci projesi için yine Dipkarpaz bölgesi Yeni Erenköy’ü tercih etti. 

Mimarisi ve lokasyonu ile benzersiz bir proje olan Green & Blue,  27 adet konut ve 4 farklı ev tipinden oluşuyor.  

Yeni Erenköy’de yer alan projede; 14 adet 2+1 müstakil ve 13 adet 1+1 apartman tipi konut bulunuyor.  

Doğa dostu olan Island Green Construction, doğa ile lüks yaşamı bir araya getirdiği bu projede, Pool-bar’ı, tenis, basketbol sahaları ve aktivite alanları ile evinizden bir adım ötede size birçok hobinizi gerçekleştirme imkânı sunuyor. 

Green & Blue Konut Projesi Hakkında 

Proje Yenierenköy’de 8.724 m2 alan üzerine 27 adet konut ve 4 farklı ev tipinden oluşuyor. 10 adet 2+1 müstakil tipi SUNSET VILLAS, 3 adet 1+1 apartman tipi SUN VALLEY BLOK, 4 adet 2+1 müstakil tipi SUN SEIZE VILLAS ve yine 10 adet 1+1 apartman tipi SUNRISE BLOK, 4 farklı ev tipinden oluşacak şekilde tasarlandı.  

Evlerin konumu, doğu, batı ve kuzey cepheli olup, deniz dağ ve yeşil arazi manzaraya sahip.                                                             

Sunset Villas ve Sunseıze Blok 

2+1 müstakil 

Sunset Villa’s seçeneğinde açık garaj ve yarı açık pergola teras bulunurken, Sunseize Blok seçeneğinde ise yarı açık garaj ve pergola teras bulunuyor. 

Geniş bahçe alanı, ortak yeşil bahçe ve havuz bulunan müstakillerde, teras katında barbekü yapabileceğiniz alan ve mini mutfak da mevcut.  

Özel tasarım taş kaplama duvarlara sahip konut tipinde şömine ve tüm yatak odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz gömme dolaplar var.  

Ayrıca site 7/24 güvenlik kamerası ile sizi güvende hissettirecek bir ortam sunuyor. 

Tercihe göre blok müstakile merkezi ısıtma, seramik ve parke seçenekleri ile mutfak dolabı renk seçeneği sunan proje, villa tipi müstakilde de bu seçeneklerin yanı sıra konutu 3+1’e çevirme ve isteğe göre özel havuz imkânı da var. 

Sun Valley Blok ve Sunrise Blok 

1+1 Apartman tipi 

Zemin kat ve birinci kat seçeneği bulunan apartman tipi blokta Sun Valley tercihinde yatak odalarında balkon, Sunrise Blok’ta ise yatak odalarında teras bulunuyor. Ayrıca Sun Valley blokta şömine de var. 

Blokların zemin katında bahçe alanı bulunurken, birinci katında ise teras kat BBQ ve mini mutfak bulunuyor.  

Ortak yeşil bahçe ve havuz bulunan blokların ahşap görünümlü metal tesisat ızgaraları, zeminde yarı açık teras, traverten merdiven ve teras kenarlıkları, klima alt yapısı, tasarım taş kaplama duvarlar, panel iç kapılar ve massive giriş kapıları konutun diğer özelliklerinden. 

Konutların tüm yatak odalarında gömme dolap, çift camlı alüminyum pencere ve balkon kapıları, merkezi yer altına gömme su tankı, ferforje merdiven ve çatı teras korkulukları ve elektrikli su ısıtıcısı bulunuyor. 

İsteğe göre; merkezi ısıtma sistemi, seramik ve parke seçenekleri ile mutfak dolaplarının rengini kendiniz seçebiliyorsunuz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır