2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Noyanlar Group of Companies 48 Yaşında

11 Ağustos 2021

İskele’de inşa ettiği markalı konut projeleri ile uluslararası başarıya sahip olan Noyanlar 48. yılını kutladı. Kurulduğu günden bugüne inşaat konusunda kendini geliştiren ve binlerce aileyi konut sahibi yapan Noyanlar 48 yıllık başarısını büyük bir organizasyonla duyurdu. Detaylar haberimizde.

noyanlar-construction-inşaat-iskele-cyprus-kıbrıs-konut-projesi

Kuzey Kıbrıs İskele ve Mağusa’da inşa ettiği konut projeleriyle tanınan, mega konut projelerine imza atan ve her projesinde büyük başarılar yakalayan Noyanlar, 48. yılını kutladı.

Noyanlar Group of Companies 1973 yılında kurulan bir aile şirketi olarak başladı hayatına.

Noyanları’ın kurulduğu günden bugüne hedefi kaliteli hizmetler sunmak oldu. Mimar ve mühendis kurucuları olan kurumsal bir aile şirketi olmayı başardı. Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın önderliğinde kurulan şirkete daha sonra İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan katıldı. 1999 yılında Ahmet Noyan’ın direktörlerin arasına katılmasıyla site projelerine hız verdi şirket. 2000 yılında Zarif Noyan katıldı şirkete ve Satış Direktörü olarak şirketi uluslararası tanınan ve çok iyi satış başarıları yakalayan, marka değerinin oluşmasını sağladı. Şimdi 3. jenerasyon katılıyor şirket yönetimine. Aile bağlarına önem veren yapısıyla kurumsallığı birleştiren şirket bir çok başarılı projenin mimarı İskele bölgesinde.

 • İnşaat sektöründe kalite ve müşteri memnuniyeti birinci hedefi olan Noyanlar, inşaat sektöründe 48. yılını büyük bir organizasyonla kutladı.

  Bir çok mega konut projesine imza attı Noyanlar. Bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yaptı ve 10 binden fazla insana yaşam alanı sağladı.

  1973’ten günümüze Noyanlar Şirketler Grubu, en kaliteli malzemeler ve iş disipliniyle birçok inşaat projesi tamamladı ve yeni projeler geliştirmeyi sürdürüyor.

  Müşteri memnuniyetine öncelik veren şirket, kalite, estetik ve tasarım konusunda oldukça iddialı projeler üretiyor.

  İhtiyaçların sürekli değiştiği günümüz dünyasında, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre konutlar tasarlayan Noyanlar, maksimum konfor, rahatlık ve güvenliği hedefleyerek projelerine devam ediyor.

  Kuzey Kıbrıs İskele’nin bu kadar tanınmasına olanak sağlayan ve binlerce aileyi ev sahibi yapan Noyanlar’ın 48. yılını biz de Kıbrıs Emlak Merkezi ailesi olarak kutluyoruz.

  Noyanları’ın 48. yılının kutlandığı organizasyonda güzel de bir sürpriz vardı. Aynı gecede Ahmet Noyan’ın babası ve şirket kurucusu Gökhan Noyan’ın da doğum günüydü. Uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

  Noyanlar Projelerini İnceleyin

  KIBRIS EMLAK MERKEZİ


  Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

  Listeleri Karşılaştır