2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Stil Sahibi Yaşam Alanları

2 Haziran 2020
|
| 0
| Köşe Yazarları: Fazilet Dönmezoğlu.

Pandemi sayesinde hepimiz evimizin tadını çıkarma imkanı bulduk. Tabi uzun süre evde kalınca ister istemez bazı eksikler ya da değişmesi gerekenler gözümüze takıldı. Peki çok yüksek bütçeler harcamadan, yeni bir yaşam alanı oluşturmak mümkün mü? İşte detaylar..

Stil Sahibi Yaşam Alanları Yaratıyoruz

Covid 19 salgını sonrası, normal hayata entegre olmaya başlarken, yaşam alanlarımızın değerini çok daha iyi anladık.

Yaşam alanlarımız, yani evlerimiz bizim sığınağımız, bizi yansıtan korunaklarımız. Bence yaşam alanları yani evler bize enerji yükleyen birçeşit şarj aleti. Günün yorgunluğunu attığımız, bizi diğer güne hazırlayan mekanlar.

Yaşam alanlarımızın değerini anladığımız şu günlerde, artık yaşam alanlarına yüksek maliyetler ile aylarca süren dekorasyon tadilatlarına gerek yok. Şu an dünyada da ciddi bir trend haline gelen ‘touching’ hizmeti ile Fazilet Decoration’da bu hizmete yeni bir boyut kazandırıyoruz.

‘Touching’ zamandan kazanmak ve bütçeleri kadar hareket etmek isteyenler için başlıca çözüm oluyor. Aslında bir çeşit sihirli dokunuş, yani küçük dokunuşlar ile yaşam alanlarında çok büyük etkiler yaratılabilir.

Mağazamıza gelen her müşteriye onların kişisel zevlerini ve yaşam runtinlerine de bağlı kalarak, onların istekleri doğrultusunda çeşitli öneriler sunuyoruz, onları yönlendiriyoruz. İnanın bu küçük dokunuşlar, yaşam alarında çok büyük etkiler yaratıyor.

Duvar kağıdı uygulaması da bu etkilerden biri. Yüzlerce çeşit duvar kağıdı seçeneklerinden hangisini alana uygulanabileceğine, renk seçenklerine, 3 boyutlu duvar kağıtlarından, özel baskı duvar kağılarına, tekstil bazlı seçenkleri ile alanda hakikaten çok büyük etkiler yaratmış oluyoruz.

Yaşam alanlarında bir başka etki alanı ise yuvanızın vitrini olan perde tasarımları. Örneğin müşterimizin hangi perde çeşidini seçeceğinden, kumaş rengine, desenine ve hangi perde dokusunun yaşam alanında daha uygun duracağına hep birlikte mekanın içerisinde karar veriyoruz.

Aslında mekanı bütün olarak ele alıyoruz.

Yine yaşam alanlarından uygulanacak olan parke rengiyle alanı tamamen yenilemiş oluyoruz. Onlarca renk seçenekleri ile mekanın enerjisini değiştirmiş oluyoruz.

Dekorasyonda yaratıcılık çok önemli. Benim için her mekan şık, kullanışlı ve kendine özgü olmayı hak ediyor. Fazilet Decoration’da değerli müşterilerine bunu sağlıyor.

Önümüzdeki aylarda var olan ürün seçeneklerinin yanı sıra, çok farklı ürünler ile müşterilerimizi buluşturacağız. Bunun çalışmasını yapıyoruz.

Yaşam alanlarını bir dokunuş ile havasını değiştiriyoruz.

‘Stil Sahibi Yaşam Alanları Yaratıyoruz!’

 

Fazilet Dönmezoğlu

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır