2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction Green&Blue Projesinde Satışlar Devam Ediyor

25 Şubat 2023

Island Green Construction imzalı Yeni Erenköy’e konumlanan Green&Blue projesinde 4 farklı konut tipi ile satışlar devam ediyor.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe günden güne büyüyen Island Green Construction’ın Yeni Erenköy’e konumlandırdığı Green&Blue projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üye Island Green Construction imzalı Green&Blue projesi, Yeni Erenköy’ün eşsiz doğasından ilham alınarak tasarlandı.

Island Green Construction’ın Yeni Erenköy’e ikinci projesi olan Green&Blue’da; Sunset Villas, Sun Valley Blok, Sun Seize Blok ve Sunrise Block isimlerini taşıyan 4 farklı konut seçeneği bulunuyor.

4 farklı yaşam tarzı ile tasarlanan Green&Blue projesi Island Green Construction kalitesi ile Yeni Erenköy’de doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor.

Yeşilin ve mavinin buluştuğu Green&Blue’da projesi havuz barı, tenis, basketbol sahaları ve aktivite alanlarıyla birçok hobinizi evinizden bir adım ötede gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Doğanın içinde lüks yaşam ve konfor sunan bu projede siz de yerinizi almak için Island Green Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır