2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İskele Long Beach’e Lüks Rezidans Projesi: Vista Mare

23 Şubat 2022

Parvista Mare Development’ın İskele Long Beach’te inşa ettiği lüks rezidans projesi Vista Mare projesini incelediniz mi? Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.İskele Long Beach bölgesi yatırımcıların son dönemde tercih ettiği bölgelerden biri. Özellikle sosyal olanakları, yürüyüş ve bisiklet yolları, eşsiz Akdeniz sahilleri ile yaşam kalitesini artıran bir bölge Long Beach.

Tüm dünyadan yatırımcıların ilgisi çeken bölge özellikle Forbes’un haberinden sonra Kuzey Kıbrıs’ta yatırımların merkezi olma konusunda ilerliyor.

Bölgeye yapılan projeler de dünya standartlarında inşa ediliyor. Birbirinden lüks, birbirinden kapsamlı, kendi içerisinde sosyal olanakları güçlü konut projeleri art arda geliyor.

Bunlardan biri de Vista Mare. Parvista Mare Development’in İskele Long Beach’e inşa ettiği lüks rezidans projesi.

Güçlü bir sermayeye ve profesyonel bir ekibe sahip olan firma kaliteli yaşam alanları üretmeyi hedefliyor ve Kuzey Kıbrıs’ın en büyük projelerinden birini inşa ediyor.

vista mare

Akdeniz’in eşsiz mavisi ve İskele’nin organik dokusunun buluştuğu bir proje 410 konuttan oluşuyor.

5 bloktan oluşan projede, 1+1, 2+1 ,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut. 61 metrekareden 147 metrekareye kadar kullanım alanı sağlayan daireler yaşam kalitesini artırmak için tasarlandı ve inşa ediliyor.

Lobi, spor salonu, hamam, sauna, oyun alanları, açık-kapalı yüzme havuzları, market, kafe ve restoran gibi sosyal aktiviteleri bünyesinde bulunduran Vista Mare yürüyüş yolları, bisiklet yollarına da oldukça yakın konumda.

En önemli özelliklerinden birisi de Engelli dostu olarak tasarlanması.

Yakın zamanda satışa çıkacak olan Vista Mare projesiyle ilgili gelişmeleri Kıbrıs Emlak Merkezi’nden takip edebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır