2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Henry Charles Estates 18 Yaşında

16 Ekim 2021

Kuzey Kıbrıs’ın en köklü ve bilinen emlak acentelerinden Henry Charles Estates 18. yılını kutladı. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde..Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmayı planlayıp da Henry Charles Estates ile görüşmeyen yoktur aramızda. Direktörlüğünü Arzu Aygın’ın yaptığı firma tüm danışmanları ile birlikte kurumsal bir yapıya sahip ve Henry Charles Estates uzun yıllardır Kuzey Kıbrıs emlak sektöründe hizmet veriyor.

Uzun yıllardır Kıbrıs Emlak Merkezi üyeleri içerisinde yer alan Henry Charles Estates, tüm Kuzey Kıbrıs genelinde portföye sahip olan firma 18. yılını kutladı.

Ada genelinde uzun yıllardır kazançlı konut projesi, ikinci el konut, ticari gayrimenkul ve arazi alanında hizmet veren Henry Charles Estates adada faaliyet gösteren emlak acenteleri arasında en geniş portföylerinden birine sahip.

Pandemi döneminde de hızlıca online sisteme geçip, müşterilerine olan hizmet kalitesinden ödün vermeyerek ilerledi. Sektörü yakından takip eden, başarılı yönlendirmeler yapan ve kazançlı yatırımlar yaptıran firmanın 18. yılını Kıbrıs Emlak Merkezi olarak biz de kutluyoruz ve böyle kaliteli emlak acentelerinin sayısının artmasını temenni ediyoruz.

Henry Charles Estates profilini inceleyebilirsiniz. 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır