Dil/Language

Latifoğlu Development'ın Life Square projesinde kampanya..

Latifoğlu Development'ın inşa ettiği Life Square projesinde satışlar çok hızlı ilerliyor. Satış fiyatları ve ödeme planı ile ilgili müşteri odaklı ilerleyen Latifoğlu Development'ın ödeme planı ile ilgili detayları sizinle paylaşıyoruz.
Haber Tarihi: 25-09-2019

Kıbrıs Emlak Merkezi:

İskele bölgesinde yer alan Life Square projesinden konut sahibi olmak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor. Satışa başlamasıyla çok hızlı bir satış grafiği çize firmada daireler hızla tükeniyor. 

Eylül 2020 tarihinde teslim edilecek olan projede satış fiyatları 68 bin sterlinden başlıyor. 

Konumu ve site özellikleri ile dikkat çeken bu projenin ödeme planı ise, %35 peşinat, %35 inşaat bitene kadar, kalan tutar da 1 yıl faizsiz şirkete ödenebiliyor. 

 

Proje özellikleri:

1+1, 2+1 ve 3+1 penthouselardan oluşuyor proje.

Plaja ve 6 kilometre uzunluğunda düzenlenmiş yürüyüş yollarına, restoran, market, cafe gibi sosyal tesislere sadece 225 metre mesafede yer alıyor.

Kendisine ait yüzme havuzu bulunan LIFE SQUARE, sizlerin huzuru ve konforu için Kıbrıs mimari geleneklerinden esinlenerek 2 ve 4 katlı olarak tasarlandı.

Düzenlenmiş peyzaj alanlarına sahip sahili, bisiklet ve yürüyüş yolları, Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz restoranları, spor salonu, sauna, masaj, eczane, market gibi hizmetleri çevresinde barındıran bir bölgede yer alan LIFE SQUARE sizlere huzur dolu bir hayatın kapılarını aralıyor.