2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Near East Bank

Yetkili Kişi: Near East Bank
Adres: Near East Bank Merkez Binası
E-posta: iletisim@neareastbank.com
KEM Üyeliğinde 2 Yıl
Telefon 03924440632
Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama

Hakkımızda

Yakın Doğu Kuruluşu Eğitim, Finans, Sağlık, Sanayi, Turizm, Tarım ve Hayvancılık, Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat alanlarında faaliyet gösteren 2020 yılında toplam 2.10 milyar dolar varlığa sahip olan ve 7 bin 200 personeli ile KKTC’nin en büyük ve en geniş özel kuruluşu olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Near East Bank Yakın Doğu Kuruluşu’nun bir parçası olarak, 25 yıl önce kurulmuş olup, kurulduğu günden beri izlediği verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyet gösterdiği tüm alanlarda pazar payını artırmaya devam etmektedir. Sahip olduğu fark yaratan, yetkin ve dinamik insan kaynağı; kaliteden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetler; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı, Near East Bank’ı KKTC bankacılık sektöründe her geçen gün daha ileri bir konuma taşıyor.

Toplumsal Sorumluluk

Topluma olan sorumluluğumuzu kurulduğumuz günden bu yana eğitim, kültür- sanat, spor gibi farklı alanlarda desteklediğimiz projeler ile yerine getirmekteyiz. Near East Bank’ın toplumsal sorumluluk anlayışının temelinde, hissedarları, çalışanları, müşterileri, sivil toplum kuruluşları, Yakın Doğu Üniversitesi ve medyanın oluşturduğu sosyal paydaşlarına duyduğu sorumluluk yatmaktadır. Near East Bank olarak müşterilerimizin beklentilerini tüm iş yapış süreçlerimize yansıttığımız gibi destekleyeceğimiz toplumsal sorumluluk projelerimizi de bu beklentiler doğrultusunda oluşturuyoruz.

İstihdam

Eylül 2020 tarihi itibari ile toplam 289 personel sayısına ulaşan Near East Bank her geçen gün yaratıcı ve dinamik personel kaynağını arttırmaya devam ediyor. Personel profilinin %35’ini erkek çalışanlar, %65’ini ise kadın çalışanlar oluşturmaktadır. Kalite ve nitelikli personele önem veren Near East Bank personel profilinin %61’ini lisans mezunları, %12’sini yüksek lisans mezunları oluşturuyor. Personelin %2’sini yabancı personel oluşturmakla birlikte, 5 yılı aşmış çalışan sayısı personel profilinin %48’ini oluşturmaktadır. 30 yaş altı personel sayısı %40 olan Near East Bank dinamik ve genç insan kaynağına sahiptir.

Soru Sor

Kullanıcı hesabınızdaki "Gelen Kutusu" sayfasından özel mesajlara cevap verebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır