2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Kırnı Piliçleri

Yetkili Kişi: Kırnı Piliçleri
Adres: Güzelyurt - Lefkoşa Anayolu, No 12/1, Alayköy
E-posta: info@kirnipilicleri.com
Çalışma Saatleri 7/24
KEM Üyeliğinde 2 Yıl
Telefon 03922233917
Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama

Hakkımızda

Kırnı Piliçleri

Bir Aile Şirketi,

Mustafa Haciali Bey’in 1966 yılında Kırnı köyünde tavuk besiciliği yapması ile başlayan serüven, ikinci kuşağın da katkıları ile, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ve en modern entegre piliç eti üreticisi olan Kırnı Piliçleri halini almıştır. Günümüzde Kırnı Piliçleri M.Haciali İşletmelerinin bir parçası olmakla birlikte, kurucumuz ve devam eden kuşaklarla birlikte geliştirilmeye ve yönetilmeye devam etmektedir.

54 yıldır ürünlerini sofralarınızla buluşturuyor…

Kırnı Piliçleri ailesi, yenilikçi ve atılımcı odağı sayesinde çağımızın tüm sosyal, kültürel ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sayede geçtiğimiz 54 yıl sonunda ülkenin 85-90% piliç eti ihtiyacını karşılayan, Dünya ve Avrupa Birliği standartlarında üretim yapan ve ülkenin en önde gelen ihracat ürünlerinden biri olan Kırnı Piliçleri, Kuzey Kıbrıs’ın en modern ve en büyük piliç eti üreticisi olmuştur.

Kırnı, Piliçleri yanı sıra ‘’ Mustafa Haciali işletmeleri’’ başlığı altında, şirketimiz inşaat, emlak, ziraat, hayvancılık, yem sanayi ve akaryakıt alanlarında da başarı ile faaliyet göstermekte, halkımıza güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir şirketler grubu ünvanına sahiptir.

Yorum yap

Soru Sor

Kullanıcı hesabınızdaki "Gelen Kutusu" sayfasından özel mesajlara cevap verebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır