2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Çeler Ahşap ve Dekorasyon Direktörü Ahmet Çeler Kıbrıs Emlak Merkezi’ne Konuk Oldu

26 Kasım 2021

Döviz krizini nasıl yönetiyor, müşteriler alışverişte nelere dikkat ediyor? Çeler Ahşap ve Dekorasyon Direktörü Ahmet Çeler anlattı. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Çeler Ahşap ve Dekorasyon Direktörü Ahmet Çeler Kıbrıs Emlak Merkezi’ne Konuk Oldu

Kuzey Kıbrıs’ın markalı konut projeleri, güçlü inşaat şirketleri ve yatırım fırsatlarını bir araya getirdiğimiz Kıbrıs Emlak Merkezi’nde, sektörün çözüm ortaklarına da yer veriyoruz. İnşaatın, bir konutun olmazsa olmazlarından biri de ahşap işleri…

KKTC’de sektörün başarılı firmalarından Çeler Ahşap & Dekorasyon’dayız.

Konuğumuz firmanın direktörü Ahmet Çeler.

Hem Çeler Ahşap’ın iş akışından bahsedeceğiz, hem de son günlerin cep yakan gündemi dövizden konuşacağız…

“Hedefimiz Akdeniz’in En Büyükleri Arasına Girmek”

Çeler Ahşap ve Dekorasyon olarak neler yapıyorsunuz? Sizi tanıyarak başlayalım. 

Uzmanlık alanımız markamızda da olduğu gibi ahşap ve dekorasyon. Herkesin ihtiyaç olarak altını çizdiği yerli üretimin istikrarlı bir örneğiyiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde üretiyoruz. Hem halkımıza sunuyoruz, hem de ihraç ederek ülke ekonomisine daha büyük bir katkı sağlıyoruz. Hedefimiz orta vade için bu sektörde Akdeniz’in en büyükleri arasına girmek.

“İnsanların Güvenini Kazanmak Çok Önemli”

Peki sektörünüzde rekabet var, seçenek fazla. Neden sizi tercih ediyor müşteri? Avantajınız ne?

Birinci neden kalitemiz. Devamında iş teslimindeki hassasiyetimiz ve dürüstlüğümüz geliyor. Kıbrıs’ta insanların güvenini kazanmak çok önemli. Biz bunu başardık ve tüm çabamız arttırarak sürdürmek. Çünkü genellikle kişiye özel hizmet veriyoruz. Yerinde ölçü alarak çalışıyoruz. O yüzden yaptığımız bu işte müşteri memnuniyeti ön planda. Mutlu müşterilerimizin referansıyla gelen yeni müşterileri görmek, bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Siz de yakından takip ediyorsunuz bu süreci. Genelde sahadasınız. 

Evet, evet. Ben bire bir giderim. Tüm projelere yetişemesem de, detaylı ve büyük projelere giderim. Tecrübeli ustalarımız var fakat ben orada olduğumda farklı oluyor. Mal sahipleri beni görmeyi de istiyor. Kıbrıs’ta bizim bildiğimiz anlamda patronluk pek yok. Kurumsal şirket çok az, belki 10 tane bile yok. Burada kişiler önemli. O yüzden ben de ekibimle birlikte sahada olmaya çalışıyorum.

“Kalıcı Bir Süreç Değil, Soğukkanlı Olmalıyız”

Gelelim son günlerin cep yakan gündemine, dövizin ateşine. Nasıl değerlendiriyorsunuz süreci?

Aslında dönem dönem yaşadığımız bir durum. İlk değil, belli ki son da olmayacak. Fakat artık daha soğukkanlı olmamız gerekiyor. İnsanların endişelerinden dolayı işler yavaşlıyor. Bu kalıcı bir süreç değil, biliyoruz. Fakat ne kadar az yarayla atlatırsak o kadar iyidir diye düşünüyorum. Süreci uzatacak en önemli unsur endişe ve insanların geri çekilmesi diye düşünüyorum.

Siz bu süreçte firma olarak ne gibi önlemler aldınız?

Biz ne kadar verimli çalışabileceğimize odaklandık ve geçmişe dayalı müşteri güvenini de arkamıza alarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kriz var, belirsizlik var diye geri çekilmek olmaz. Bize güvenen müşterilerimizi hiçbir koşulda yarı yolda bırakmayız.

“Moral ve Motivasyon Oldu”

Kıbrıs Emlak Merkezi okurlarına bir mesajınız var mı?

Her işte olduğu gibi, bu sektörde de dürüstlük çok önemli. Malzemede kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat etsin tüketiciler. Türkiye’de halk çok bilinçlendi, fakat bizde buna dikkat edilmiyor. Gerek menteşe olsun, ray olsun. Marka çok önemli. İçerisinde kullanılan sunta, mdf gibi unsurlar çok önemli.

Ayrıca bize gelmenize çok sevindik. En azından sizin aracılığınızla sesimizi duyurursak ne mutlu bize. Bu konuya verdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz. Bize de moral ve motivasyon oldu.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır