2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Ardem Construction Kıbrıs Emlak Merkezi Üyeleri Arasına Katıldı

15 Haziran 2022

Kuzey Kıbrıs İnşaat firması Ardem Construction ile tanıştınız mı? Firmanın KKTC konut projeleri ve detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

ardem girne

Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber – ilan portalı Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, sektörün başarılı firmalarını tek çatı altında buluşturmaya devam ediyoruz.

İnşaat tecrübesi ve son yıllarda inşa ettiği markalı konut projeleriyle öne çıkan Ardem Construction, Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üye inşaat firmaları arasına katılan Ardem Construction, “yaşam alanları inşa etmek bizim için bir iş değil, bir tutku” diyen firmanın yetkili ismi Ümit Manavoğlu.

 

Ardem Construction Kuzey Kıbrıs Girne’de inşa ettiği apartman / rezidans ve villa projeleriyle öne çıkıyor. Firmanın inşaat için seçtiği bölgeler oldukça popüler. KKTC inşaat sektöründe rekabetin ve kalitenin günden güne yükseldiği Girne’de Ardem Construction’un imzası dikkat çekiyor.

Firma Kıbrıs Emlak Merkezi okurları için 9 projesini sergiliyor:

  1. Ardem 7 Kyrenia
  2. Karmi Valley Homes
  3. Ardem Park Alsancak
  4. Ardem 10
  5. Ardem 11
  6. Avangart Kyrenia
  7. Alsancak Eden Garden
  8. Paradise Villas
  9. Vista Life

Kaliteli konut projeleri inşa eden Ardem Construction, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde yatırımcılarına hizmet sunuyor.

Ardem Construction hakkındaki haberleri, projeleri ve gelişmeleri artık Kuzey Kıbrıs’ın global yatırım platformu Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır