2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Yeni projesiyle satış rekoru kırmayı hedefliyor!

24 Mart 2016

Emlak sektörü yeni bir projeyle tanıştı; Central Park. Ağaoğlu imzası taşıyan projede satışlar hızlı başladı. Daha lansman öncesi 34 milyon dolarlık satış yapan Central Park için hedef rekorlar kırmak! İşte projenin detayları..Türkiye’nin ünlü mütehahhitlerinden Ali Ağaoğlu yeni konut projesi Ağaoğlu Central Park için düzenlediği basın lansmanı ile projede bulunan daireleri satışa sundu. İddialı sözlerle satış rekorları beklentisinin olduğunu söylediği dev proje için şimdiden 34 milyon dolarlık sıcak satış yapıldığının altı çizildi.
Ali Ağaoğlu’nun “Bu proje benim için dönüm noktasıydı” ifadelerini kullandığı Ağaoğlu Central Park projesini satışa sunmann gururunu yaşadığını söyledi. Bugüne kadar Ağaoğlu olarak 35 binin üzerinden konut inşa ettiklerini ve herkese kazandırdığının altını çizen Ali Ağaoğlu, “Bu proje benim için gerçekten hayatımın dönüm noktasıydı. Puslu havalarda önemli çıkışlar yaptık. Ekonominin çarkları döndüğü sürece bunun üstesinden gelebiliriz. Bu proje ile satış rekorları kıracağız. Daha lansman öncesinden yaklaşık 34 milyon dolarlık satış gerçekleştirdik. Bu proje ile içerisinde geçtiğimiz zor dönemde sektöre bir hareketlilik getireceğimize inanıyorum.” diye konuştu.
Hasan Rahvalı: “Asgari satış hedefimiz 1 milyar 200 milyon dolar”
Ortalama metrekare fiyatının 6 bin 800 dolar olduğunu ve dolar kurunu 2.80’e sabitlediklerini paylaşan Murahhas Aza Hasan Rahvalı, Ağaoğlu Central Park’taki asgari satış hedeflerinin 1 milyar 200 milyon dolar olduğunu vurgularken, “Projemiz siftahını İranlı bir müşterimiz ile yaparken başka bir müşterimize 25 milyon dolarlık toplu bir satış gerçekleştirdik.” dedi.
Dr. Önder Halisdemir: “Doğru marka, doğru fiyat, doğru lokasyon”
Ağaoğlu CEO’su Dr. Önder Halisdemir, projenin doğru marka ile doğru fiyatla ve doğru lokasyonda olduğunu hatırlatırken “Central Park projesi ile Barkıköy’de yaşam için her şey tamamlandı. Bu projeyi yapmaktan ve Türkiye’ye kazandırmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır