2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

4 Nisan 2024

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmanızı sağlayan yazlık evinizi nasıl dekora ediyorsunuz? Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde…Kış mevsiminde kullanılan evlere kıyasla daha farklı dekora edilen yazlık evler, yaza uygun şekilde dizayn edilmeli.

Yaz mevsiminin keyfini doya doya çıkaracağınız yazlık evinizde konfor, şıklık ve rahatlığı bir arada tutmanız için Kıbrıs Emlak Merkezi’nin 4 adımda yazlık ev dekorasyon tavsiyelerine göz atın.

İhtiyacınız kadar eşya

Yılın tüm yorgunluğunu unutacağınız yazlık evinizde ihtiyacınızdan fazla eşyaya yer vermemenizde fayda var.

İhtiyacınızdan fazla eşya temizlik konusunda hem zaman kaybetmenize hem de kalabalık görüntüye neden olacak. Oysa yazlık evinizde dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya gelmiştiniz.

Yazlık evinizi mümkün olduğu kadar sade olmasına özen gösterin. Duvarların da aynı şekilde sade olması eve ferahlık sağlayacaktır.

Mevsim renklerini kullanın

Pozitif enerji ile dolu olmak için evinizde yaz mevsimine uygun canlı renkler tercih etmelisiniz. Kasvet veren koyu renklerden uzak durmalısınız.

Aksesuar seçimi

Günlük evinizde kullandığınız gibi fazla aksesuara gerek duyulmayan yazlık evinizde kullanışlı ve işlevsel ürünler tercih edebilirsiniz. Açılır kapanır mobilyalar, yıkanabilir ürünler olması önemli.

Birkaç çerçeve ve fotoğrafla da ortama sıcaklık katabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl bir görüntü yakalamak istiyorsanız yazlık evinizin balkonuna veya pencerelerine rengarenk saksılardan oluşan çiçekler ekleyebilirsiniz.

Mobilya seçimi

Yazlık evinizde kullanacağınız mobilyalar hafif, temizlenebilir ve doğal görüntüye sahip olmalı. Bu nedenle yazlık ev dekorasyon fikrinizde mobilya tercihinizi hasır veya bambu modellerden yana kullanabilirsiniz.


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır