2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Yazlık Diziler Nerelerde Çekiliyor?

1 Ağustos 2016

Yazlık dizilerin konuları, oyuncuları kadar çekildiği mekanlar da merak uyandırıyor.Yazın gelmesiyle birlikte çekilmeye başlanan diziler, İstanbul dışında özellikle Ege ve Akdeniz gibi tatil yerlerini de set olarak kullanıyor. Bu yüzden yazlık dizilerin konuları, oyuncuları kadar çekildiği mekanlar da merak uyandırıyor.

Kiralık Aşk
Başta yazlık dizi olarak düşünülen ancak hem oyuncularına hem de konusuna gösterilen yoğun ilgiden dolayı yayın hayatını sürdüren Star Tv’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk’ın çekimleri genel olarak İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Dizinin ofis sahneleri Nish İstanbul Bahçelievler’de çekilirken Defne’nin evi Sarıyer, Büyükdere, Mektep Sokak’ta, Ömer’in evi ise Beşiktaş, Levent, Sarmaşık Sokak’ta bulunuyor.
Hangimiz Sevmedik
Trt 1’in merakla beklenen yazlık dizilerinden Hangimiz Sevmedik, İstanbul, Bahçelievler’de çekilen yazlık diziler arasında yer alıyor. İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Bahçelievler, özellikle son dönemde dizi ve film çekimlerinin sıkça yapıldığı yerler arasında bulunuyor.
Rengarenk
Atv’nin ismi gibi oldukça renkli bir senaryoya sahip olan ve şimdiden seti ziyaret edilmeye başlanan yaz dizisi Rengarenk, İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan ve dizi-film çekimleri için uzun yıllardır sıkça tercih edilen Bebek’te çekiliyor.
Hayat Sevince Güzel
Fox Tv’nin yazlık dizileri arasında yer alan Hayat Sevince Güzel’in çekim alanları birden fazla şehri kapsıyor. İstanbul’da başlayan dizi çekimleri, İzmir’in yazlık bölgesi Çeşme’de ve Karaburun’da devam ediyor. Seyircilerine şirin köy evlerinden ve muhteşem doğa manzaralarından oluşan sahneler izleten dizinin çekildiği köyün ismi ise Kösedere.
Hanım Köylü
Kiralık Aşk ile yakaladığı başarıyı farklı alternatiflerle sürdürmek isteyen Star Tv’nin doğal güzellikleri ortaya çıkaran yazlık dizisi Hanım Köylü ise Muğla, Marmaris, Bozöyük köyünde çekiliyor. 800 yıllık çınar ağaçlarının bulunduğu köy, muhteşem doğasından dolayı sıkça ziyaret edilen bir nokta.
Kanıt: Ateş Üstünde
Kanal D’nin polisiye teması üzerine kurulu olan yazlık dizisi Kanıt: Ateş Üstünde, değişik konusuyla yaz dizileri arasında fark yaratmayı başarıyor. Hareketli ve heyecanlı bir senaryoya sahip olan dizinin çekimleri daha çok Anadolu Yakası olmak üzere genel olarak İstanbul’da gerçekleştiriliyor.
Aşk Laftan Anlamaz
Show Tv’nin romantik dizisi Aşk Laftan Anlamaz, İzmir’de çekilen yazlık diziler arasında yer alıyor ve çekimlere bir süre daha burada devam edileceği belirtiliyor.
Yüksek Sosyete
Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün başrollerde olduğu, Star TV’nin dikkat çeken yazlık dizilerinden Yüksek Sosyete’nin çekimleri İzmir’de başlasa da ilerleyen bölümlerin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır