2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Yapım İnşaat Zeytin Homes Projesinde son daireler

26 Eylül 2022

Kuzey Kıbrıs’ın güçlü inşaat firmalarından Yapım İnşaat’ın, Girne’ye konumlandırdığı 29 tripleks villa ve 24 daireden oluşan Zeytin Homes projesinde son 6 adet tripleks villa ve 1 adet zemin kat daire kaldı. Yapım İnşaat’ın Zeytinlik bölgesine kazandırdığı projeden A tipi 2. bloktan son 1 adet tripleks villa, C tipi 4. bloktan son 2 adet tripleks villa, F tipi 9 bloktan son 3 adet tripleks villa ve 2+1 zemin kat daireden son 1 adet kaldı. 

Girne Zeytinlik’te EMIC ve Yapım İnşaat ortaklığı ile kurulan Emyap Development tarafından inşa edilen Zeytin Homes projesi eşsiz dağ ve deniz manzarasına sahip. 

Kıbrıs Emlak Merkezi Kurumsal üyelerinden Yapım İnşaat’ın markalı konut projeleri arasında yer alan Zeytin Homes, mimarisi ile yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gördü.  

Zeytin Homes Hakkında 

Alıcıların ihtiyaçları ve konforuna göre tasarlanan tripleks villaların bahçe, teras kullanım hakkı ve kendilerine ait otoparkı, dairelerin ise alt katın bahçe, üst kattın teras kullanım hakkı bulunuyor. 

Daireler 2 yatak odalı, villalar ise 3 yatak odalı olarak yapıldı. Daireler 90 metrekare kapalı alana sahipken, tripleks villaların büyüklüğü 270 ile 305 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca villaların 60 ile 70 metrekare büyüklüğünde terasları da var. 

Proje içerisinde 3 tane yüzme havuzu bulunan ortak yüzme havuzu ve geniş yeşil alanlar mevcut. Her konutun kolay ulaşılabilir otopark alanları, anayola rahatlıkla ulaşım sağlayan çıkış yolları, çocuklar için özel oyun alanları var. 

Zeytin Homes’un diğer projelerden farkı ise Zen Bahçeleri. Projede, kum ve taşlardan oluşan Zen bahçeleriyle ruhunuzu hissedebileceksiniz. Ayrıca proje içerisinde su gölü de bulunuyor. 

Projede trafik dış taraftan akacak şekilde düşünülmüş, iç kısımlar ise trafikten arınmış, havuzu ve diğer özellikleri ile özel bir iç bahçe tadında düşünüldü.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır