2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Yapım İnşaat’ın Girne’de inşa ettiği Begon Villas projesinde satış başarısı

14 Temmuz 2021

Girne’de lüks villa arayanlar için oldukça özel bir proje Begon Villas. Hem konumu hem de mimarisi ile en çok incelenen villalar arasında yer alıyor. Yapım İnşaat, özel havuzlu lüks villa projesinde satışları tamamladı. Detaylar haberimizde.

yapım-inşaat-satış-başarısı-begon-villas

Ne pandemi, ne dövizdeki belirsizlik. Doğru proje ve doğru iletişim yönetimi her zaman kazandırıyor. Kuzey Kıbrıs’ın lüks konut projesi Begon Villas projesinde tüm konutlar satıldı.

Begon Villas: Girne’nin İmza Projelerinden

KKTC inşaat sektörünün köklü şirketlerinden  Yapım İnşaat, Kuzey Kıbrıs emlak sektörüne markalı konut projeleri kazandıran bir firma. Girne’de inşa ettiği Begon Villas projesi de eşsiz Girne manzarasının lüks ile harmanlandığı bir proje.

Konumu ve mimarisi ile dikkat çeken Begon Villas projesinde 7 farklı konut tipi ile toplam 13 villa var. Hepsi özel havuzlu. Büyük cam detayları, taş duvarları ve begonvil ağaç detayları ile Kıbrıs Emlak Merkezi’nin popüler projelerinden biri oldu.

Yapım İnşaat’tan Satış Başarısı

Sadece incelenmekle kalmadı Begon Villas, Yapım İnşaat hanesine büyük harflerle bir başarı örneği olarak yazıldı. Çünkü pandemi ile yaşanan belirsizlik, döviz kurundaki sert yükseliş gibi olumsuzluklara rağmen projenin satışı tamamlandı.  Girne konut projesi Begon Villas’taki tüm konutlar satıldı.

Global Yatırımcı Projeyi Sevdi

Hem özellik, hem de fiyat olarak standardın üzerinde konumlanan Begon Villas projesinde satın alma yapanlar arasında yerli alıcılar da var, global alıcılar da. Özellikle Amerika ve Rusyalı yatırımcıların yatırımdan çok, Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak için projeyi seçmesi öne çıkıyor.

Burada da firmanın dijitale taşıdığı güçlü marka değeri ve global pazardaki tanıtım faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğu bir kez daha kendini gösteriyor.

Açıklandığı günden bu yana yakından izlediğimiz, Kıbrıs Emlak Merkezi olarak Türkçe, İngilizce ve Rusça içeriklerle firma ile yatırımcı arasında sürekli bir iletişim köprüsü kurduğumuz Begon Villas projesindeki başarısı için Yapım İnşaat’ı kutlarız. Bu zor dönemde ortaya çıkan başarı tablosunun, umutsuzluğa kapılan tüm firmalara da ilham ve motivasyon vermesini dileriz…

Yapım İnşaat’ın yakın zamanda açıklanacak özel projelerini yine Kıbrıs Emlak Merkezi olarak sizlerle paylaşacağız.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır