2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Ünlülerin danışmanı Era profesyonelleri için Kıbrıs’a geliyor..

7 Nisan 2016

Emlak sektörünün devlerinden Era, yüzlerce profesyoneli Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir araya getirecek. Era acentelerinin buluşmasında, ünlülerin danışmanı Aaron Sansoni de dikkat çeken bir sunum yapacak..ERA Türkiye; alanında uzman isimlerle yerli ve yabancı Broker ve Gayrimenkul danışmanlarını bir araya getirecek dev bir organizasyona imza atıyor. Broker ve Gayrimenkul Danışmanları, 12-14 Nisan tarihlerinde Kıbrıs’ta gerçekleşecek olan ‘ERA IBC Türkiye 2016’da buluşacak. Konferans, eğitim, pek çok sosyal etkinlik ve ödüllerin yer aldığı organizasyona, ünlü CEO’ların ve başarılı sporcuların danışmanı, dünyanın en çok izlenen motivasyon konuşmacısı Aaron Sansoni de katılarak mükemmel satışın sırlarını anlatacak.
Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanlık firmalarından ERA, bugüne kadar gerçekleştirdiği eğitim, seminer, konferans ve etkinlik faaliyetlerinin hepsini bünyesinde barındıran yerli yabancı tüm gayrimenkul danışmanları ve broker’ları bir araya getirecek büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 12-14 Nisan tarihlerinde KKTC’de gerçekleşecek olan ‘ERA IBC Türkiye 2016’da gayrimenkul danışmanlık sektörü her yönüyle masaya yatırılacak.
International Business Conference (IBC) Türkiye, 3 gün boyunca KKTC’de Kaya Artemis Otel’de gerçekleşecek. Düzenlenecek organizasyonun konferans alanında uzman ve birbirinden değerli konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Konuşmacılar arasında ERA Avrupa Başkanı Başkanı Francois Gagnon, Cosmomia Kurucusu Arcan Okan Kurşun, Vesram Türkiye Başkanı Hakan Eren, Tiyatro Oyuncusu ve Müzisyen Taylan Erler ve basketbol antrenörü Çetin Yılmaz yer alacak.
Ünlülerin danışmanı Sansoni ile motivasyon…
Konferansın en dikkat çeken isimleri arasında ise ünlü CEO’ların ve başarılı sporcuların danışmanı, dünyanın en çok izlenen motivasyon konuşmacısı Aaron Sansoni de yer alıyor. Mükemmel satışın sırlarını anlatacak olan satış uzmanı Aaron Sansoni, bugüne kadar verdiği eğitim ve seminerlerle 14 ülkede 100’ü aşkın sektörden 2 milyon insana ulaşmış durumda bulunuyor.
Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün avantajlarının gözler önüne serileceği ve 1.5 saat sürecek eğitimde broker ve gayrimenkul danışmanlarına mükemmel satışın ve motivasyonun inceliklerini anlatacak.
‘IBC Türkiye 2016’da, ‘2015 Yılı ERA Ödüllendirme Sonuçları’ da açıklanacak. Ödüller düzenlenen gecede başarı sıralamasına göre ödül sahipleri ile buluşacak. Eğitimlerin yanı sıra paylaşımların, yeni network’lerin bir arada olacağı organizasyonda ödül gecesine Grup 1900 de renk katacak.
Öte yandan; altyapı ve teknoloji alanında gerçekleştirdiği atılımlarla da dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Microsoft’ ve ‘Findeks’le devrim niteliğinde anlaşmalara imza attı. ERA Gayrimenkul’ün, Microsoft’la imzaladığı işbirliği ile bundan böyle ERA Gayrimenkul danışmanları ofise gitmeden tüm işlerini mobil cihazlardan yürütebilecek.
Sektörde bir ilk olan Findeks işbirliği ile ise ilk defa kiracı ve alıcının kredi notları satım ve kiralamayı gerçekleştiren tarafla paylaşılacak. Aktif 35 ofisi bulunan ERA Türkiye, 2016 yılı sonuna kadar bu rakamı 60’a çıkarmayı hedefliyor..


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır