2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Türk koçanlı projeye büyük ilgi..

27 Ağustos 2015

Kıbrıs emlaklarını olumsuz etkileyen döviz kuru, inşaat firmalarını da harekete geçirdi. Sermaye gücü yeksk firmalar yatırımı tekrar hareketlendirmek için yeni kampanyalar hazırlıyor. Türk koçanlı Nicosia Park Residence da yine ezber bozacak bir hamle için son sayıyor. İşte detaylar..Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs arasındaki müzakerelerde mülkiyet konusu dikkat çeken başlıklar arasında. Eşdeğer ve tahsis koçanlı konutlar, araziler ne olacak? İade mi edilecek, tazminat mı ödenecek? Yoksa farklı formüller mi bulunacak? Vatandaşın aklında soru işaretleri çok, emlak dünyasında etkisi büyük.
İşte bu süreçte Türk koçanlı projeler bir kez daha ön plana çıkıyor. Konut yatırımı yapmak isteyenler işini garantiye almak, belirsizlikten uzak durmak için yeniden Türk koçanlı projelere yöneldi. Onlardan biri de Nicosia Park Residence..
Lefkoşa’nın merkezinde, konumu ve özellikleriyle büyük beğeni toplayan Nicosia Park Residence projesine her geçen gün talep daha da artıyor.
Farz Şirketler Grubu’nun özsermayesiyle, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ve Opel Plaza arasında yükselen emlak yatırımı, yatırımcıların gözdesi oldu.
LEFKOŞA’DA EVİNİZ HAZIR
Son günlerde emlak gündeminin zirvesine oturan proje için Farz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Çitim müjdeyi veriyor, çok yakında Nicosia Park Residence’ta yaşamın başlayacağını söylüyor..
Türk koçanlı oluşu ve teslimat için gün sayması projeyi diğerlerinden ayıran en büyük özellik. Çünkü ekonomik çalkantıyla birlikte birçok konut projesi sekteye uğradı, teslim tarihlerinde sarkmalar yaşandı. Farz Şirketler Grubu güvencesiyle inşa edilen Nicosia Park Residence’ın artık sona gelmesi, yatırımcı için önemli bir kriter. Bugün alan, yarın taşınabilecek.
BÜYÜK SÜRPRİZ İÇİN GERİ SAYIM
59 bin sterlinden başlayan fiyatlarla satışa çıkan lüks dubleksler, ev hayali kuranlar ve yatırım planı yapanlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ayrıca Farz Şirketler Grubu’nun Garanti Bankası ile olan özel anlaşmasıyla da, vatandaşlar çok özel imkanlarla mortgage kredisi kullanabiliyor.
Projenin teslimini müjdeleyen Erman Çitim’in Nicosia Park Residence için ses getirecek, emlak dünyasında büyük yankı uyandıracak bir sürprizi daha var. Çok yakında açıklayacak, onu da bu sayfalardan sizlerle paylaşacağız..
Kapanışta bir de hatırlatma yapalım. Nicosia Park Residence hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.farzcyprus.com adresinden detaylara ulaşıyor. Ayrıca sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta da “Farz Şirketler Grubu” sayfası son dönemin en çok rağbet görenlerinden. Proje özellikleri ve fiyat seçeneklerini merak edenler, örnek daireyi ziyaret etmek isteyenler de bu sayfadan satış temsilcileriyle iletişime geçiyor..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır