2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Türk koçanlı Magic Plus’ta, daire fiyatları 72 bin sterlinden başlıyor.. – Kıbrıs Emlak Merkezi

17 Nisan 2016

Kıbrıs emlak sektöründe yatırım yapmayı düşünüyorsanız, işte haftanın fırsatı.. Girne merkezinde yükselen proje hem özellikleriyle, hem de fiyatlarıyla dikkat çekiyor.Emlak dünyasında haftanın yatırım fırsatı Girne’den..
Girne’nin merkezinde konumlanan Magic Plus projesi, oldukça iddialı.
İnşaat Mühendisi Mehmet Eminoğlu imzası taşıyan Magic Plus, gerçek anlamda bir rezidans olma parolasıyla yola çıkıyor.
Doğanköy Çemberi’nde temel atma çalışmaları başlayan proje; konumu, mimarisi, manzarası ve ezber bozan özellikleri ile öne çıkıyor.
Türk malı bir arazide, 12 bin metrekarelik geniş bir alanda yükseliyor. Projenin 4 bin metrekaresi kapalı otopark, 8 bin metrekaresi dairelerden ve mağazalardan oluşuyor. Projede toplam 80 daire ve 13 mağaza yer alıyor.
Kat bahçeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, panoramik asansör, projeye özel sinema salonu, fitness ve spa merkezleri, 7/24 güvenlik, hatta oto yıkama hizmeti de Magic Plus’ı özel kılan ayrıcalıklar arasında.
Magic Plus’ta fiyatlar 72 bin sterlinden başlıyor. Üstelik lansmana özel yüzde 10’luk da bir indirim fırsatı var şu günlerde.
Ayrıca Near East Bank ile imzalanan natamam konut kredisi anlaşması da, yatırımcılar için projenin cazibesini bir kat daha arttırıyor. Yani projeden yer sahibi olanlar, daha şimdiden uygun faizlerle Near East Bank’tan konut kredisini kullanabiliyor.
Magic Plus’ın tek yetkili satış ofisi ise Girne’de hizmet veren Coldwell Banker Maximum emlak acentesi..
KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır