2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Tremeseli Holding Construction & Development Kıbrıs Emlak Merkezi’nde

15 Haziran 2022

Kuzey Kıbrıs İnşaat firması Tremeseli Holding Construction & Development ile tanıştınız mı? Firmanın KKTC konut projeleri ve detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

tremeseli holding kıbrıs

Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber – ilan portalı Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, sektörün başarılı firmalarını tek çatı altında buluşturmaya devam ediyoruz.

Uluslararası inşaat tecrübesi ve kalitesini Kuzey Kıbrıs’a taşıyan Tremeseli Holding Construction & Development, Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üye inşaat firmaları arasına katılan Tremeseli Holding, “uluslararası kalite, uluslararası tecrübe” sloganını kullanıyor ve firmanın yetkili ismi Ümit Manavoğlu.

Tremeseli Holding Kuzey Kıbrıs Gazimağusa’da inşa ettiği villa projesiyle öne çıkıyor. Rekabetin ve kalitenin günden güne yükseldiği Yeniboğaziçi’nde, Tremeseli Holding Rosedale Villas projesiyle dikkat çekiyor.

Firma Kıbrıs Emlak Merkezi okurları için Rosedale Villas projesini sergiliyor:

  1. Rosedale Villas

Uluslararsı tecrübesini Kuzey Kıbrıs’a taşıyan firma, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde yatırımcılarına hizmet sunuyor.

Tremeseli Holding hakkındaki haberleri, projeleri ve gelişmeleri artık Kuzey Kıbrıs’ın global yatırım platformu Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır