2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Sıdıka Atalay: Gerçek bir rezidans projesi olacak!

9 Mayıs 2016

Kıbrıs inşaat dünyasının dikkat çeken projelerinden biri de Spring Mall. Lefkoşa’da hızla yükselen proje, yaşam ve iş hayatını bir araya getirecek. Projenin sahibi Sıdıka Atalay, detayları Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisine anlattı..Kıbrıs inşaat sektörü bir süredir Lefkoşa’da yükselen Spring Mall projesini konuşuyor. Konumu, konsepti ve mimarisiyle daha şimdiden büyük ilgi toplayan Spring Mall, iş dünyasını bir araya getirmek için gün sayıyor. Kısa süre öncesine kadar bir emlak acentesi tarafından pazarlaması sürdürülüyordu, artık projenin sahibi Sıdıka Atalay kendisi ilgileniyor.
Özel misafirlerine, seçkin müşterilerine, en şık alternatifleri sunuyor..
İş insanı Sıdıka Atalay, Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisine konuk oldu, projenin detaylarını anlattı..

İŞ KADINI SIDIKA ATALAY’DAN DİKKAT ÇEKEN PROJE;
“GERÇEK BİR REZİDANS OLACAK”

Lefke’de yaşayan portakal üreticisi diyor ki, ‘dünya bizi tanımıyor, ürettiğimizi satamıyoruz, o yüzden de üretmekten vazgeçtik’.. Birileri ona öyle anlatmış, ambargo önyargısıyla ticaret ruhunu öldürmüş. Önyargı diyoruz, çünkü ambargonun aşılmaz bir engel olduğunu düşünmüyoruz. Kıbrıs’ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige olarak tüm yayınlarımızda da ambargo tanımayan başarı örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu kez yeni bir projeyi sizlerle tanıştıracağız. Daha doğrusu bir de değil, tam iki güçlü proje.
Konuğumuz Kıbrıs Türkü’nü Türkiye iş dünyasında başarıyla temsil eden, projeleriyle KKTC’ye büyük ekonomik katkılar sağlayan girişimci iş kadını Sıdıka Atalay..
Sabah kahvesinde buluştuk Sıdıka Hanım ile. Aslında Kıbrıs emlak dünyasının dikkat çeken projelerinden Spring Mall, Spring Residences ve Spring Offices yatırımını konuştuk.

“KKTC’DE İLK VE TEK OLACAK”

Kıbrıs’a yeni bir yaşam tarzı, Lefkoşa’nın merkezine dolu dolu bir AVM ve iş dünyasına keyifli bir ofis hayatı sunuyor Spring Mall, Spring Residences ve Spring Offices projesi.
Konumu, mimarisi ve konseptiyle KKTC’de ilk olacak. O yüzden yoğun bir ilgi var üzerinde. Hem inşaat, hem de satışlar hızla sürüyor. Sıdıka Atalay, günden güne ortaya çıkan eserini keyifle izliyor.
“Sıradan olmak kolay. Ama Kıbrıs’ın artık daha vizyon sahibi, daha iddialı yapılara ihtiyacı var. Bu projeye açıkçası, Türkiye’deki yaşam tarzını getirdim. İçeriğinde AVM var. Alışverişin varlığı, birçok insan için tartışmasız buluşma noktası. Aynı çatı altında iş yaşamı, ev yaşamı ve sosyal hayat da var. O yüzden diyorum ya, aynı çatı altında birkaç yaşamı bir araya getiriyoruz. Rezidans kelimesini son dönemde çok sık duyuyoruz ama emin olun bu konseptte Ada’da da ilk ve tek olacak, o yüzden onun da ayrı bir heyecanını yaşıyoruz.
Çünkü rezidans kavramı, sadece binanın mimari yapısıyla değil, onun yanında yapının ve projenin sunduğu hizmetlerle bütünleşir. Spring de yapısıyla, sosyal alanlarıyla, güzelliği ve özellikleriyle, akla gelen her türlü hizmetleriyle, 160 metrekarelik havuzuyla, sinemasıyla gerçek bir rezidans olacak.
Yatırımcılara hem kaliteli bir yaşam sunacağız bu projeyle, hem de bir her gün tazelenecek bir arada yaşam kültürünü. Komşular arası selamlaşmaları bile artıracak bir yapı hayal ediyoruz.
Toplamda 34 rezidans dairemiz, 47 de ofisimiz var projede. Ciddi bir miktarı satıldı, hızla da devam ediyor satışlar..”

EKONOMİ KIBRIS PRESTIGE


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır