2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Royal Life Residence

Konut yaşamından başka bir şey
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
55.000£
Teslim Tarihi
01.06.2021

Proje Açıklaması

Long Beach bölgesinin merkezinde yer alan 500 daire ve mağazadan oluşan yeni projemiz, konut yaşam tarzının sınırlarını zorluyoruz. Plaj manzaralı stüdyolarımız ve tek yatak odalı bir dairenin projesi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için rahatlatıcı ve eğlence tesisleri gibi her şeyi sağlar.Royal Life Residence projesi, güzel Long Beach’e 100 metre uzaklıkta olacak ve size her sabah balkonunuzdan yükselen güneşi ömür boyu tatil boyunca karşılama şansı verecektir. Geniş peyzaj ve etkinlik alanları ile her şey arzularınıza göre iyi düşünülmüş.

Plaj manzarasının tadını çıkarırken, oyun alanında veya yüzme havuzunda çocuğunuzun mutluluğunu paylaşırken yemeğinizi yiyebiliyorsanız ve aldığınız her nefeste okyanus kokusu alıyorsanız, burası herhangi bir yer olamaz. Royal Life Residence dışında. Kaydıraklı yüzme havuzunda eğlenebilir veya sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindeki plajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Royal Life Residence, mini market, kafeterya, banka, eczane, masaj ve sauna salonları ve donanımlı bir çatı altında toplanan daha birçok sosyal aktivite fırsatı gibi tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz mutluluk adresine yatırım yapma fırsatı sunuyor. profesyoneller tarafından işletilen bir güvenlik sistemi ile. Royal Life Residence, uzun ömürlü ve huzurlu bir tatil için doğru seçimdir.Projemiz Long Beach Bölgesi’nin yeni istenen destinasyonu olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine odaklanarak, özellikle sizin için mekan tasarlamaya devam ediyoruz.Hizmetler ve Faaliyetler:·         Güvenlik Kompleksi·         Açık Yüzme Havuzu / Su kaydırağı

Lokasyon: İskele
Bölge: iskele
Toplam Alan: 17095 m2
Toplam Konut: 450

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • 9 Proje - 34 İlan - 37 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 4 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Listeleri Karşılaştır