Four Seasons Life 2

Her Gün Denize Sıfır Bir Yaşam İçin
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Yeni Proje
Başlangıç Fiyatı
50.000£
Teslim Tarihi
01.06.2022

Proje Açıklaması

Hayalinizdeki Yaşam: Four Seasons Life 2. Etap

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde İskele Koyu’nda denize sıfır 162,000 m2 arazi üzerine kurulu Four Seasons Life evleri, bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen ve İskele’yi en yalın haliyle hissetmenize imkan veren bir yaşam hayaliyle tasarlandı

Four Seasons Life’ta açık havuzdan çocuk havuz ve oyun alanlarına, saunadan fitness salonuna, otoparktan güvenliğe kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Projemiz Sea Storm, Sea Star, Sea Gulf ve Sea Swan bloklarından oluşuyor.

Sea Gulf bloklarında stüdyo, 1+1 loft daire ve ticari üniteler mevcut.

Sea Storm dairelerimiz 1+1 ve 1+1 loft, Sea Star ve Sea Swan dairelerimiz 2+1 olarak tasarlandı.

Four Seasons Life’ın birinci etabında yaşam başladı. Ticari ünite ve dairelerden oluşan bu eşsiz projenin 2. etabında geç kalmadan yerinizi ayırın.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Lokasyon: İskele
Bölge: Long Beach
Toplam Alan: m2
Toplam Konut: 326
Kapak Resmi
Noyanlar Şirketler Grubu'nun geçmişi ve kökleri 1970'li yıllara dayanmaktadır. Yetenekli Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 1970’li, 1980’li yıllarda pek çok projeye imza atmasıyla başlayan serüven, 1986 yılında kardeşi Mustafa Noyan’ın İnşaat mühendisliğinden mezun olması ile farklı bir boyut kazanmıştır. Birlikte adadaki birkaç mimarlık-mühendislik ofisinden biri olma yolunda ilk adımı atarak, Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.’i kurmuşlardır. Arken Ltd.’in kurulması ile birlikte projelerine hız veren şirket, Mağusa ve diğer bölgelerde apartman projelerine imza atmışlardır. 1999 yılında ise, girişimci genç Mimar Ahmet Noyan’ın ekibe katılmasıyla şirketin yükselişi ivme kazanmıştır. İlk site projesine bu yıllarda imza atılmıştır. Çok kısa sürede Mağusa’dan İskele bölgesine kadar başarılı yatırımlar yapılmış ve doğru adımlar atılmıştır. 1973 yılından bugüne kadar, 100’ün üzerinde apartman projesinin, 1500’ün üzerinde mimari ve mühendislik projesinin, 17 büyük site projesinin altına Noyanlar Group imzası atılmıştır. 3,000’i aşan aileyi ev sahibi yapan şirket 8,000 civarı kişiye yaşam alanı sağlamıştır. Noyanlar Grup yönetim kurulu her zaman bugünü değil, geleceği düşünerek hareket etmiştir. Her adımda yeni pazar potansiyellerinin önünü açabilmek için çalışmalar yapılmıştır. Şirketin en büyük hedefi, hizmet verdiği kollarda kalite ve konfor seviyesini yükseltmek olmuştur. Böylelikle sadece Kuzey Kıbrıs’tan değil, farklı kültürlere sahip Dünyanın her yerinden geniş müşteri portföyüne ulaşılmıştır. Kuzey Kıbrıs’ın doğal güzelliği, güvenli ve huzurlu atmosferi, eşi benzeri olmayan kültürü de şirketin dünyaya açılmasında büyük katkı sağlamıştır.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Noyanlar Group of Companies

  9 Proje - 27 Haber

  Profil
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Listeleri Karşılaştır