Angel Towers

Mağusa'nın Kalbinin Attığı Yer
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Satışta
Başlangıç Fiyatı
63£
Teslim Tarihi
20.07.2021

Proje Açıklaması

Angel Towers

Angel Towers, Mağusa şehir merkezinde bulunan modern, lüks bir konut ve idari komplekstir. Bu, Kıbrıs’ın doğu kıyısında, eski ve yeni mimarinin muhteşem birleşimiyle büyüleyen bir şehir. Surlarla çevrili şehir, Salamis Harabeleri, Othello Kalesi ve St Barnabas Kilisesi gibi tarihi mekanları ve çevresindeki altın kumlu plajları onu büyük bir turistik mekan haline getiriyor.

Angel Towers projesi, Mağusa şehrinin her yönünden manzaraya hakim olma konusundaki muhteşem yapısı ile türünün simgesi olacak olan Mağusa’nın yeni yüzü olmaya aday. Bu modern ve lüks kompleks, benzersiz bir mimari stil anlayışına sahip müşteriler için tasarlanmıştır. Bir ve iki yatak odalı daireler, zemin ve birinci katlarda 37 ticari dükkan, yeraltı otoparkı ve hizmetleri sunan 2 yüksek binadan oluşmaktadır.

11 katlı A Blok ve 13 katlı B Blok, her kata kolay erişim için hızlı ve sessiz asansörler ile donatılmıştır ve Mağusa şehrinin muhteşem manzarasına ve sadece yürüyebileceğiniz en üst konuma sahip çok çeşitli daireler sunar hemen hemen her yerde – bankalar, okullar, üniversiteler, restoranlar, alışveriş merkezleri, fitness merkezi.

Angel Towers, şehrin kalbinde, birçok restoran ve etkinlik merkezine yakın olduğu için yatırımcılar için idealdir. Ayrıca, dünya mirası olan eski şehirden arabayla kısa bir mesafededir.

 

Hizmetler ve Faaliyetler:
·         Restoran, Kafe ve Bar
·         Mağazalar ve Ofisler
·         Spor Merkezi
·         Eczaneler
·         Yeraltı otoparkı
·         ATM makineleri ve çok daha fazlası
Lokasyon: Gazimağusa
Bölge: Mağusa Merkez
Toplam Alan: 6565 m2
Toplam Konut: 98
https://drive.google.com/file/d/1hL4HAzkG0GGcLb8qZ4N7A3Duik11Ay82/view?usp=sharing m2
Kapak Resmi
Noyanlar Şirketler Grubu'nun geçmişi ve kökleri 1970'li yıllara dayanmaktadır. Yetenekli Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 1970’li, 1980’li yıllarda pek çok projeye imza atmasıyla başlayan serüven, 1986 yılında kardeşi Mustafa Noyan’ın İnşaat mühendisliğinden mezun olması ile farklı bir boyut kazanmıştır. Birlikte adadaki birkaç mimarlık-mühendislik ofisinden biri olma yolunda ilk adımı atarak, Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.’i kurmuşlardır. Arken Ltd.’in kurulması ile birlikte projelerine hız veren şirket, Mağusa ve diğer bölgelerde apartman projelerine imza atmışlardır. 1999 yılında ise, girişimci genç Mimar Ahmet Noyan’ın ekibe katılmasıyla şirketin yükselişi ivme kazanmıştır. İlk site projesine bu yıllarda imza atılmıştır. Çok kısa sürede Mağusa’dan İskele bölgesine kadar başarılı yatırımlar yapılmış ve doğru adımlar atılmıştır. 1973 yılından bugüne kadar, 100’ün üzerinde apartman projesinin, 1500’ün üzerinde mimari ve mühendislik projesinin, 17 büyük site projesinin altına Noyanlar Group imzası atılmıştır. 3,000’i aşan aileyi ev sahibi yapan şirket 8,000 civarı kişiye yaşam alanı sağlamıştır. Noyanlar Grup yönetim kurulu her zaman bugünü değil, geleceği düşünerek hareket etmiştir. Her adımda yeni pazar potansiyellerinin önünü açabilmek için çalışmalar yapılmıştır. Şirketin en büyük hedefi, hizmet verdiği kollarda kalite ve konfor seviyesini yükseltmek olmuştur. Böylelikle sadece Kuzey Kıbrıs’tan değil, farklı kültürlere sahip Dünyanın her yerinden geniş müşteri portföyüne ulaşılmıştır. Kuzey Kıbrıs’ın doğal güzelliği, güvenli ve huzurlu atmosferi, eşi benzeri olmayan kültürü de şirketin dünyaya açılmasında büyük katkı sağlamıştır.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • Noyanlar Group of Companies

  7 Proje - 25 Haber

  Profil
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı Mesaj

  Listeleri Karşılaştır