2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Primekey Estate Danışmanı Vijdan Haşimoğulları’ndan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajı

7 Mart 2022

Primekey Estate Danışmanı Vijdan Haşimoğulları’ndan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajı

primekey-estate-agency-vijdan-haşimoğlulları-8-mart-kadınlar-günü

Primekey Estate Danışmanı Vijdan Haşimoğulları’ndan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajı

Sizi tanıyarak başlayalım. Kaç yıldır emlak sektöründesiniz? Uzmanlık alanlarınız neler? Nasıl bu sektöre giriş yaptınız?

İsmim Vijdan Haşimoğulları. 2016 yılından itibaren emlak sektöründeyim. 4 yıllık muhasebe geçmişim var, bu sektörden emlağa geçtik. Arsa satışı, ev satışı, arsa değerlemesi ve parselasyonu üzerine uzmanlaştım.

Emlak sektöründe kadının başarılı olmasının sırrı nedir?

Sadece emlak sektörü değil bütün sektörleri düşündüğünüzde kadının başarılı olmasının sırrı, düzenli, sistematik çalışması, pes etmeyen bir yapıya sahip olmasından dolayı başarıya ulaşıyoruz. Her sektörde bu böyledir. Dürüst ve çalışkan olan her kadın işinde başarılıdır.

Emlak sektöründe kadının yerini nasıl görüyorsunuz?

Birçok kadın arkadaşım emlak sektöründe çalışıyor. Dayanışma çerçevesinde bunu artırmaktır bizim de hedefimiz. Dürüst olduktan sonra kadının yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Kendi ayakları üzerinde durabilen her kadın başarıya ulaşır. Yeter ki kendi ayakları üzerinde durma cesareti olsun. Kadın olmanın bir artı avantajı var, daha çok dinleyebildiği için sanırım daha güzel iletişimler kuruluyor. Dürüst çalışma herkesin yeri muhakkak ayrıdır, cinsiyet fark etmeksizin.

8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun. Sizin bu özel gün için mesajınız nedir?

Tüm kadınlarımızın, gerek ev hanım gerekse iş hayatında olsunlar, Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun. Bizler hepimiz ayrı ayrı emekçiyiz. Kimse korkmasın, çekinmesin, her kadın başarıya ulaşabilir. İş bulmada ya da iş kurmada da korkmasınlar, yeterki ben bu işi başaracağım desin. Yapabilirler, kendilerine güvensinler.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır