2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Noyanlar’da üst düzey ayrılık..

16 Eylül 2015

Kıbrıs emlak sektörünün önde gelen inşaat firmalarından Noyanlar’dan ayrılık haberleri var. Üç yöneticisi firma ile yollarını ayırdı. İşte o isimler ve yeni projelerinden detaylar..Kıbrıs emlak dünyasını yakından ilgilendiren bir gelişme var. Sektörün köklü markası Noyanlar Şirketler Grubu’nda üst düzey üç ayrılık yaşandı.

Uzun bir süre Şirket Pazarlama ve Şirket Müdürü ünvanıyla görevine devam eden Erman Esentuna, Müdür Yardımcısı ve Satış Departmanı Sorumlusu Osman Oran ile Müdür Yardımcısı ve Reklam Pazarlama Sorumlusu Zühre Emin Noyanlar ile yollarını ayırdı.

Ayrıldılar ama Noyanlar Şirketler Grubu’nun kurumsal web sayfasında fotoğraf, ünvan ve iletişim bilgileri hala duruyor. Sayfaya girip, “yönetim ekibimiz” bölümünü tıklayanlar, ofis yöneticileri bölününde üç ismi de görüyor..

Peki bundan sonra neler yapacaklar? Esentuna ve Oran yeni bir projeyle emlak sektörüne devam edecek. Kıbrıs emlak dünyasında büyük dikkat çekecek yeni atılmı da Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi’nden sizlerle paylaşacağız..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır