2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Nicosia Park Residence projesi’nde sona doğru..

8 Ağustos 2015

Kıbrıs emlak ve inşaat dünyasının gözü müzakere masasında. Eşdeğer ve tahsis koçanlı tapu sahipleri tedirgin. İşte bu dönemde Türk koçanlı projeler büyük ilgi görüyor. Farz Şirketler Grubu da Nicosia Park Residence projesi ile öne çıkıyor.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs arasındaki müzakerelerde mülkiyet konusu dikkat çeken başlıklar arasında. Eşdeğer ve tahsis koçanlı konutlar, araziler ne olacak? İade mi edilecek, takas mı yapılacak? Vatandaşın aklında soru işaretleri çok, emlak dünyasında etkisi büyük.

İşte bu süreçte Türk koçanlı projeler bir kez daha ön plana çıkıyor. Lefkoşa’nın merkezinde, konumu ve özellikleriyle büyük beğeni toplayan Nicosia Park Residence projesine talep artıyor.

Farz Şirketler Grubu’nun özsermayesiyle, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ve Opel Plaza arasında yükselen emlak yatırımı, yatırımcıların gözdesi oldu.

Türk koçanlı oluşu ve teslimat için gün sayması projeyi diğerlerinden ayıran en büyük özellik. Çünkü Farz Şirketler Grubu güvencesiyle inşa edilen Nicosia Park Residence’ta çok yakında yaşam başlayacak.

59 bin sterlinden başlayan fiyatlarla satışa çıkan lüks dubleksler, ev hayali kuranlar ve yatırım planı yapanlar için kaçırılmayacak bir fırsatlar sunuyor. Farz Şirketler Grubu’nun Garanti Bankası ile olan özel anlaşmasıyla da, vatandaşlar çok özel imkanlarla mortgage kredisi kullanabiliyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır