2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Milos Park Homes’tan yatırımcıya sterlin mesajı!

3 Mart 2016

Kıbrıs emlak sektörünün en özel projelerinden Milos Park Homes, sterlindeki değer kaybına farklı bir bakış açısı getirdi. İşte Kıbrıs Developments sosyal medya ekibinin dikkat çeken o paylaşımı..Bir proje düşünün; şehrin merkezinde ama şehrin tüm gürültüsünden uzak, yeşille başbaşa, hem de olgun limon ve zeytin ağaçları arasında..
Konumu, mimarisi ev konut tipleriyle Kıbrıs emlak sektörünün en özgün yaşam merkezi Milos Park Homes, daire fyiatına villa sloganıyla satışlarına hızla devam ediyor.
49 bin sterlinden başlayan fiyatlarla yerli-yabancı birçok gayrimenkul yatırımcısının büyük ilgi gösterdiği proje, sosyal medyada da paylaşımlarıyla öne çıkıyor.
Son günlerde Milos Park Homes sakinlerinin evlerinin etrafını süsleyen yeşil zenginlikleri öne çıkaran Kıbrıs Developments sosyal medya ekibi, günceli de yakından takip ediyor.
Hızla düşen ve değer kaybının devam etmesi beklenen sterlin kuru için yaptıkları tasarım ve paylaşım da onlardan biri.
‘Hazır uykusu gelmişken, bu fırsatı değerlendirin’ mesajıyla yapılan o gönderi, ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenlerden güzel dönüşler alıyor.
Türkiye’nin inşaat devlerinden Ali Ağaoğlu’nun da Kuveyt Emlak Fuarı’nda yakından ilgilendiği proje, yakın zamanda Kıbrıs emlak sektöründe bir ilke imza atacak ve yatırım yapmayı düşünenlere ezber bozan bir fırsat sunacak..
Tüm bu detayları, Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi’nden sizlerle paylaşacağız..
KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır