2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Milos Park Homes’a görkemli lansman..

11 Ekim 2015

Kıbrıs emlak dünyasının en yeni projesi Milos Park Homes’daydı gözler. Aylardır #secretproject kod adıyla tanıtılan proje için, Merit Park Hotel’de özel bir buluşma vardı. İşte detaylar..#secretproject kod adıyla ilk paylaşımı yapıldı, tam 7 ay boyunca Kıbrıs emlak dünyasının dikkatini üzerinde topladı.

Kıbrıs’ın en yeni konut projesi Milos Park Homes için görkemli bir tanıtım gecesi vardı.. Kıbrıs Developments’ın yeni yatırımını görmek için, sektörün önde gelen isimleri ve yatırımcılar oradaydı..

Kıbrıs Rallisi sebebiyle son anda organizasyonun yerinin değişmesine rağmen, her şey kusursuz hazırlanmıştı. Büyük bir kalabalık vardı. #secretproject’in ortaya çıkışı gibi, lansman da geri sayımla başladı.

İlk konuşmayı Blueway Group Of Componies Direktörü Çağatay Özbirim yaptı.. Markanın doğuşunu, vizyonunu ve gelecek planlarını paylaştı.

Herkesin merak ettiği Milos Park Homes’u ise Harper Özbirim açıkladı. Fikrin nasıl doğduğunu, ismin nereden geldiğini, proje etaplarında neler yaşandığını keyifli bir sunumla anlattı.

Kıbrıs emlak sektörünün dikkatini çeken yeni bir tanıtım teknolojisi de kullanıldı. Müşteri adayları, taktıkları gözlükle oturduğu yerden evin her köşesini gezme fırsatı buldu. Onlar evi gezerken gördükleri manzara, dev ekrana yansıtıldı..

Girne’nin özel bir noktasına konumlandırılıyor Milos Park Homes. Her biri birbirinden özel 6 konut tipinden oluşuyor.. Yeşil alan ve peyzajıyla öne çıkıyor. Engelsiz konut yapısıyla da sosyal sorumluluk düşüncesi ön planda tutuluyor.

Yatırımcıların büyük dikkatini çeken Milos Park Homes’un fiyatları ve kampanyalarıyla ilgili detayları, Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi’nden takip edebilirsiniz..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır