2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Mepaş ve Grohe’den eğitim semineri..

1 Mart 2016

Banyo ve lavabo bataryalarında dünyanın seçkin markalarından Grohe ekibi, özel bir eğitim semineri için KKTC’deydi. Grohe’nin tek yetkili satıcısı Mepaş personeli ile iki günlük seminerde buluştular..Dünyanın en büyük sıhhi tesisat donanımı üreticisi Grohe, ıslak mekanlar için özel tasarlanan ürünlerinin tanıtımı için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeydi. KKTC’de Grohe’nin tek yetkili satıcısı Mepaş ile birlikte, eğitim ve bilgilendirme semineri düzenlendi. .
Mimar, iç mimar, inşaat mühendisi meslek gruplarının katılımları ile gerçekleşen seminerde; Grohe ürünlerinde dijital teknolojik özelliklerin kullanımının; konfor, hijyen, ekolojik ve sürdürülebilir öğelerle ürün tasarımlarında nasıl birleştirdiği hakkında Grohe Türkiye Pazarlama ve Eğitim Uzmanı Ebru Bircan ile Kurumsal Müşteri Müdürü Cenk Kurt sunum yaptı.
Seminerin ikinci gününde ise KKTC genelindeki tüm tesisat ustalarına “Grohe Ürün Tanıtım ve Uygulama Teknikleri” başlıklı eğitim semineri gerçekleştirildi. Eğitim, Grohe Türkiye Teknik ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Murat Edinç tarafından interaktif olarak yapıldı. Eğitim sonrasında ustaların teknik soruları cevaplandı ve tüm katılımcılara “Grohe Professional Work Smarter Katılım Belgesi” verildi.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır