2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Mehmet Eminoğlu: Magic Plus ile çıtayı biraz daha yükselttik!

26 Nisan 2016

Konumu, mimarisi, eşsiz manzarası ve dolu dolu özellikleriyle Kıbrıs emlak sektörü yeni bir projeyle tanışıyor. Magic Plus’ın detaylarını, Mehmet Eminoğlu ile konuştuk. İşte Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisindeki röportajın bir kısım..Kıbrıs emlak sektörünün gözü Girne’de.
Girne şehir merkezinde en özel konut projelerinden biri olarak konumlanan Magic Plus’ta çalışmalar hızla devam ediyor. Projenin sahibi Mehmet Eminoğlu, Kıbrıs’ın tek ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisine konuk oldu. Hem Magic Plus’ı, hem de projenin Girne’ye katacağı ayrıcalıkları anlattı.
İşte o röportajdan bir bölüm;
Mehmet Eminoğlu, Girne’yi gerçek anlamda bir rezidans konseptiyle tanıştıran ilk iş insanı aslında. Magic Residence ile yeni bir yaşam tarzı sundu Girne’de, şimdi daha da iyisi için yola çıktı. Projenin detaylarını büyük bir heyecan ve keyifle ile anlatıyor;
“Magic Residence projesine ilk başladığımızda da yine böyle bir heyecan olmuştu. Şu an çok başarılı bir şekilde çalışıyor. Bu kez çıtayı biraz daha yükselttik, daha da kaliteli bir yaşam sunabilmek için böyle bir projeye başladık.
Mesleğim icabı, gezip gördüğüm yerlerden bir şeyler almaya çalıştım hep. Her projemizde, ada şartlarına uygun yapabileceğimiz en üst seviyelere ulaşmaya çalışıyorum. Bu projede de tamamen dünyada gördüğümüz en güzel örneklerden esinlendik. Hizmetler ve detaylar konusunda, çok başarılı projeleri referans aldık. O yüzden birçok özellik ekledik projeye, her geçen gün yaşam kalitesini biraz daha yükseltmeyi hedefliyoruz.
Daha temel aşamasındayız. İki sene zarfında da teslim edeceğiz. 10 katlı ve çok özel bir proje olacak.”

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır