2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs’ta Satışta Olan 5 Yeni Konut Projesi

7 Ocak 2022

Kuzey Kıbrıs’ın lüks konut projelerini mi inceliyorsunuz? Kıbrıs Emlak Merkezi’nde dikkat çeken 5 yeni projeyi ve özelliklerini sizler için yazdık.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin sayısı günden güne artıyor. 

Kuzey Kıbrıs’taki emlak ilanları ve konut projelerini inceleyenler için yeni fırsatlar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde. KEM’de incelenen ve öne çıkan 5 yeni konut projesini paylaşıyoruz sizinle. 

Bunlardan ilki Emerald Villas TuzlaNorthernland Construction imzalı villa projesi, Gazimağusa’nın Tuzla bölgesinde inşa edilecek. Şimdiden yoğun talep topluyor. 

Island Green Construction konut projesi Yalusa Homes 6 farklı konut tipinden oluşuyor. Proje konumu, uygun fiyatları ve cazip ödeme kolaylıklarıyla alıcıya kolaylık sunuyor. 

Girne Esentepe’nin lüks projesi Cove Village ayrıcalıklı bir seçenek. Denize sıfır projenin kendine ait marinası bile var. Baştaşlar İnşaat konut projesi Cove Village yabancı yatırımcıların gözdesi. 

My House Templos ise Girne’nin merkezinde lüks bir seçenek. Zeytinlik bölgesinde konumlanan havuzlu villalar, Aderans Construction’ın prestijli projelerinden biri. 

Locus Edremit de Girne’de villa arayanlar için özel bir fırsat. 4 yatak odalı ve özel havuzlu villalar, merkezi konumu ve asırlık zeytin ağaçları ile öne çıkıyor. Anadolu Development projesi Locus Edremit’in denize mesafesi ise sadece 350 metre. 

  • Tüm bu projeleri ve daha fazlasını Kıbrıs Emlak Merkezi’ndeki konut projeleri kategorisinden inceleyebilir, haberleri ve gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. 

    Bizden size tavsiye, araştırmadan yatırım kararı vermeyin. 

    KIBRIS EMLAK MERKEZİ


    En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

    Listeleri Karşılaştır