2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs ODTÜ Kampüsü Yanında Kira Garantili Yatırım Fırsatı: Sunset Valley Projesi

15 Mart 2022

Kuzey Kıbrıs Güzelyurt Kalkanlı’da yer alan ODTÜ kampüsünün yanında dikkat çeken bir yatırım fırsatı var. Üstelik kira garantisi ve teslim sonrası hizmet ile öne çıkıyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

sunset-valley-kalkanlı-güzelyurt-odtü-kuzey-kıbrıs-yatırım-kıbrıs-emlak-merkezi

Güzelyurt bölgesi Kuzey Kıbrıs’ın hızla gelişen bölgelerinden. ODTÜ Kuzey Kıbrıs kampüsünün bölgede olması ve diğer üniversitelerin de bölgeye yatırım yapmasıyla birlikte bölge hareketli günler yaşıyor.

Güzelyurt Kalkanlı’da ODTÜ kampüsünün yanında yer alan Sunset Valley projesi de dikkat çeken bir yatırım fırsatı özelliği taşıyor.

Teslime hazır olan proje yıllık %7 oranında 2 yıllık kira garantisi sunuyor yatırımcılarına.

Projenin müteahhidi olan Yapım İnşaat, Kuzey Kıbrıs’ın, inşa ettiği kaliteli konut projeleriyle öne çıkan firmalarından. Binlerce aileyi ev sahibi yaptı ve yapmaya devam ediyor. Lefkoşa, Girne ve Güzelyurt bölgelerinde yaptığı inşaatların yanı sıra büyük konut projelerinin de yapımını sorumlulukla ilerletiyor.

Güzelyurt Kalkanlı’da inşa ettiği proje Sunset Valley,  3 bloktan ve toplam 88 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor.

Anahtar teslimine hazır olan projede yaşam başladı.

Kiralama garantisi sunan projede yıllık %7’lik bir kazanç mümkün. Üstelik Yapım İnşaat teslim sonrası servis hizmeti de veriyor.

2 Yıl %7 Kira Garantisi

Projede satış fiyatları 39,000 sterlinden başlıyor. Ortalama aylık kira getirisi ise 250 sterlin. Yaklaşık 15 yılda kendi kendini ödeyen projede 2 yıl kiralama garantisi de mevcut.

Basit bir hesapla 39,000 sterline evi satın aldınız, yaklaşık 2800 sterlinlik eşya eklediniz, tapu masrafları da ortalama 2000 sterlin tutuyor. 43,800 sterline hemen kiraya verebileceğiniz bir eviniz oluyor. Bu fiyat Kuzey Kıbrıs şartları göz önünde bulundurulduğunda ve diğer bölgelere kıyasla oldukça uygun ve kiralama şartları oldukça avantajlı.

43,800 sterline mal ettiğiniz evinizi aylık 250 sterline kiralayabilirsiniz, üstelik Yapım İnşaat size satış sonrası kiralama konusunda da destek oluyor.

Ticari Gelişim Başladı

Güzelyurt Kalkanlı’da yer alan ticari üniteler bölgede öne çıkıyor. Bölgede 3000 öğrenci, 300 fakülte elemanı, 400 araştırma mühendisi var.

Hem konut hem de ticari ünitelere yapılacak olan yatırım hızlıca kazanca dönüşme potansiyeline sahip.

Ticari ünitelerde de Yapım İnşaat satış sonrası kiralama hizmeti sunuyor. Size de, Kuzey Kıbrıs’ın gelişime açık olan bölgesi olan Güzelyurt Kalkanlı’da, ODTÜ Kuzey Kıbrıs kampüsünün yanı başında bir yatırımınızın olmasının tatlı kazancı kalıyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır