2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kurtsan Group ve Konut Projeleri

1 Aralık 2023

Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları arasında öne çıkan, yaptığı projeler ile adından sıkça başarı ile söz ettiren Kurtsan Group ’un firma ve projelerini inceliyoruz.Kurtsan Group inşa ettiği konut projeleri ile uzun yıllardır inşaat sektöründe hizmet veriyor.

Kurtsan Group, 1989 yılında KKTC’de kuruldu.

Kurtsan Group, doğrudan kendisine ait olan villalar, siteler ve apartmanların inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında eksiksiz teslim etti.

Kurtsan, 30 yıldan bu yana en güvenilir, en kaliteli ve en dürüst çalışan inşaat şirketi olmayı kendine bir öncelik olarak belirlemiştir. Kurulduğundan bu yana, kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden Kuzey Kıbrıs’ın çeşitli bölgelerinde aktif bir şekilde faaliyet göstermeye tüm hızıyla devam etmektedir.

Müşterileri ve diğer paydaşları sayesinde var olduğunun bilinci ile çalışmakta olan Kurtsan, kaliteli ve sağlam inşaatları ile anılmayı kendine ilke edinmiştir.

Kurtsan Group ve Kuzey Kıbrıs Konut Projeleri

8 Nests Villaları 

İskele – Ötüken

Kurtsan Group’un İskele Ötüken bölgesinde inşa ettiği residence projesi olan 8 Nests Villaları,  8 seçkin lüks villadan oluşuyor.

Ada hayatını en doğal haliyle sunan orman ve denize komşu konumu, balkon ve çatı terası, barbekü keyfi, huzur dolu atmosferiyle 8 Nests Villaları, size ve ailenize bir villadan çok daha fazlasını Kurtsan Group imzasıyla sunuyor.

8 Nests Villaları

İskele – Long Beach

Kurtsan Group’un İskele Long Beach bölgesinde inşa ettiği ve teslime hazır olan Independent Life projesinde toplam 16 konut bulunuyor.

Ada hayatının huzurunu yaşamanız için tasarlanan proje, Akdeniz’in eşsiz manzarasına hakim.

3 katlı tripleks villalardan oluşan proje çatı katı terası ve hobi odası gibi yaşamınıza değer katacak ayrıntılara da sahip.

Wave Residence

İskele – Long BeachKurtsan Group’un İskele Long Beach bölgesinde inşa ettiği residence projesi olan Wave Residence, 22 adet konuttan oluşuyor.Yaşam kalitesini üst seviyeye taşımak için tasarlanan proje ticari üniteleri de içinde barındıran, lüks daireler ve deniz manzaralı çatı katına sahip.

Blue Life Residence

İskele – Long BeachYenilikçi ve özgün tasarımıyla İskele Long Beach bölgesinde dikkat çeken Blue Life Residence projesi, 2 adet ticari ünite, 18 adet 2+1 lüks daireler ve deniz manzaralı, geniş teraslı bir daireden oluşuyor. Proje yaşam için tüm detayları düşünülmüş ve kaliteli malzeme seçimiyle öne çıkıyor.

Kurtsan Apartmanı

Gazimağusa – Çanakkale Kurtsan Group’un Gazimağusa merkezde inşa ettiği ve teslime hazır projesi Kurtsan Apartmanı, Gazimağusa’nın gelişen bölgesi Çanakkale’de.Gazimağusa’nın tek alışveriş merkezi olan Citymall’a yakın konumda olan daireler hem yaşama hem de yatırım için ön plana çıkıyor.2 adet ticari ünite, 18 adet 2+1 ve geniş teraslı 1 penthousedan oluşan projenin satışları tamamlandı.

Kurt 2 Apartmanı

İskele – Long BeachGazimağusa Merkez’de inşa edilen Kurt 2 Apartmanı hem yatırım hem de yaşam için oldukça güzel. Proje toplam 22 konuttan oluşuyor. Aralık 2023 tarihinde teslim edilecek olan Kurt 2 apartmanı, 1+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır