2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kurtsan Group Konut Projeleri

25 Eylül 2023

İskele ve Mağusa’da inşa ettiği konut projeleri ve uzun yıllardır sektörde hizmet vermiş olmanın tecrübesiyle, Kurtsan Group’u ve Kuzey Kıbrıs konut projelerini inceleyelim! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Yaşamın değerini artıran projeler üreten Kurtsan Group’un önceliği kalite ve müşteri memnuniyeti. Kurtsan Group daha özel, daha insan odaklı ve daha keyifli yaşam alanları oluşturmasıyla biliniyor.

Firmanın hedefi Kuzey Kıbrıs’ta en nitelikli ve en değerli projeleri üretmek ve mevcut müşteri memnuniyetini devam ettirmek. Tüm projelerine bu bakış açısını yansıtan, proje tasarımı ve üretiminde, konut sahiplerinin konforunu ön planda tutan firmanın satışta olan projelerini detaylandırdık.

Kurtsan Wave Residence

 

Kurtsan Group’un İskele Long Beach bölgesinde inşa ettiği residence projesi olan Wave Residence, 22 adet konuttan oluşuyor.

Yaşam kalitesini üst seviyeye taşımak için tasarlanan proje, ticari üniteleri de içinde barındıran lüks daireler ve deniz manzaralı çatı katına sahip.

Blue Life Residence

 

Yenilikçi ve özgün tasarımıyla İskele Long Beach bölgesinde dikkat çeken Blue Life Residence projesi, 2 adet ticari ünite, 18 adet 2+1 lüks daireler ve deniz manzaralı, geniş teraslı bir daireden oluşuyor.

8 Nests Villaları

Göz alıcı detaylarla zenginleştirilmiş tasarımı, 330 m² toplam, 230 m² bahçe kullanımlı, havuz seçenekli ve şömineli sadece 8 özel villadan oluşan 8 Nests Villaları.

2025 teslim tarihli 8 Nests Villaları ödeme planıyla da dikkat çekiyor.


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır