2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kösezade Construction Direktörü Özkan Kösezade kimdir?

17 Kasım 2022

Hem inşaat sektöründe hem de işin mutfağında.
Kuzey Kıbrıs’ta inşaat malzemeleri sektöründe lider firmalardan birini yönetiyor.
Kösezade Group’un üçüncü kuşak yöneticilerinden Özkan Kösezade kimdir?Özkan Kösezade Ltd. Direktörü ve Kösezade Grup Yönetim kurulu üyesi Özkan Kösezade 1990 Lefkoşa doğumlu.

İlkokulu Şehit. Ertuğrul İlkokulu, ortaokul ve liseyi Yakın Doğu Koleji’nde okudu. 2017 yılında üniversite eğitimini İngiltere’de University of Essex’ de tamamladı. İşletme ve Pazarlama bölümü mezunu. Master eğitimi almak için gittiği İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama ve Halkla İlişkiler üzerine yaptı. Ardından askerlik görevini yerine getirdi.

Genç bir baba, tutkulu bir Fenerbahçe taraftarı Özkan Kösezade. 2015 yılından itibaren Kösezade Grup bünyesinde hizmet veriyor.

Kıbrıs’ın global yatırım platformu Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Kösezade İnşaat, Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteriyor.

Kösezade Grup her biri kendi alanında bugün KKTC ‘nin önde gelen sekiz ayrı kuruluşundan oluşuyor. Grup şirketlerinin ilki Özkan Kösezade Ltd. 1962 yılında şirketlerin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Özkan Kösezade tarafından kuruldu.

Sırasıyla Öztek Ltd., Kösezade Turizm Ltd., Tektaş, Teka Kösezade Rent a Car, Kösezade Kargo ve Kösezade Construction Ltd. grup bünyesine katıldı.

Grubun prensibi girdiği her sektörde güvenin, başarının ve istikrarın temsilcisi olmak.
Şu anda 800’den fazla ürün çeşitliliğiyle inşaat malzemeleri sektöründe lider firmalardan biri olan Kösezade Ltd. Direktörü ve Kösezade Grup yönetim kurulu üyesi olan Özkan Kösezade, üçüncü kuşak olarak teslim aldığı aile şirketinde hizmet veriyor.

Kösezade Grup bu yıl 60. yılını kutluyor. 60. yılında kurumsallaşma ve yapı değişikliğine gidildi.
Daha kurumsal, daha açık ve şeffaf olarak Kuzey Kıbrıs’a hizmet veriyorlar. Kurum içi eğitimleri, sosyal sorumluluk projelerini arttırıyorlar.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır