2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Koşanlar İnşaat’tan Kıbrıs emlak dünyasına yeni projeler..

9 Ağustos 2014

Birbiri ardına projeler ve dikkat çeken yatırımlarla hızla Kıbrıs emlak dünyasında hızla yükselişe geçen Koşanlar İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor.. Koşanlar İnşaat …Birbiri ardına projeler ve dikkat çeken yatırımlarla hızla Kıbrıs emlak dünyasında hızla yükselişe geçen Koşanlar İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor..

Koşanlar İnşaat markası olan Nicosia Palace, çağdaş çizgisi ile şehir yaşamını tercih edenlere göre. İster kullanım, ister yatırım amaçlı tercih edebileceğiniz projemizde, 3 yatak odalı, 2 yatak odalı ve 2 yatak odalı Penthouse olmak üzere 3 tip daire seçenekleri bulunuyor..

Lefkoşa merkezine, Dereboyuna ve Bakanlıklara sadece 1 dakika meafede olan proje, merkezi lokasyonu ile size şehir merkezinde olmanın tüm avantajlarını sunuyor.

Anayola cephesi bulunan Nicosia Palace, önü kapanmaz cephe konumu ile ev veya işyeri olarak da kullanıma uygun.

Merkezi lokasyonlu Türk malı dairelerimize, düşük peşinat ve uzun vadeli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz.

Süperlüks, highglass mutfak dolapları, masif ahşap daire giriş kapısı, ahşap görünümlü dış cephe kaplaması, radyal temel, confort yeşil cam gibi bir çok ekstra özelliğe sahip projemiz, tam da ayrıcalıklı bir yaşam tarzını sevenler için..


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır