2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Korman Construction LTD. – Kıbrıs Emlak Merkezi

19 Eylül 2015

Kıbrıs inşaat sektörünün köklü ve öncü firmalarından Korman Construction LTD direktörü kim? Korman Construction hangi alanlarda hizmet veriyor? Korman Construction’ın kardeş şirketleri hangileri? İşte Kıbrıs Emlak Merkezi İnşaat Firmaları sayfasında Korman Construction Ltd köşesi..Korman Construction Ltd. 1990 yılında yapı ve yapı yönetimi hizmetleri sağlamak amacıyla kuruldu. Kısa zamanda, tecrübeli teknik ve yönetici kadrosu ve güçlü referanslarıyla Kuzey Kıbrıs’ın en büyük inşaat şirketlerinden biri oldu. Dinamik ve açık yönetim stili ile müteahhitlik hizmetlerinde güven duyulmasını sağladı. Şirket, 1. sınıf Yapı ve Teknik İşler Müteahhitlik karnelerine sahiptir.Korman Construction LTD. KKTC’de ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi standardı sertifakası alan ilk müteahhit şirkettir. Firma her türlü ve büyüklükteki projeleri, ihale, pazarlık veya “cost plus” methodu ile üstlenebiliyor
PERSONEL
Direktörlüğünü Günay Çerkez’in yaptığı firmada, 40 kişilik mimar, mühendis, teknik ve idari personelin çoğu uluslararası deneyime sahiptir. Üst düzey yöneticiler, uluslararası şirketlerde yöneticilik yapmış deneyimli kişilerdir. Teknik personele ek, 185 bordrolu personeli ile çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.
İŞ KONTROLU
Uluslararası personellerinin kontrolunda sağlanan kaliteli işçilik, maliyet ve zamanlama kontrolü, Korman Construction’ın adının doğruluk ve kalite ile eşleşmesini sağlamıştır. Her proje, hacmi ne olursa olsun başlangıçdan sonuna kadar ayni titizlik ve dikkatle üstlenilir. Mal sahibinin istek ve ilgisi, genel proje kontrolü sistemimizin bir parçası olarak korunur. Projenin ilerleme içerikleri, problemler, maliyet ve malzeme kalitesi aylık raporlar şeklinde ilgili makamlara sunulmak amacıyla hazırlanır. Proje, kalite ve maliyet kontrolüne ulaşmada en son model bilgisayar, manual ve digital aletler kullanılır. Her şantiye şefi, bir diz üstü (Lap-top) modern dizayn ve hertürlü programlarla desteklenmiş, yüksek kapasiteli bilgisayar ile donatılmıştır. Tatmin edici ve doğru sonuçlara ulaşıldığına emin olmak amacıyla numune ve model odaları kullanılmaktadır. Detaylı İş Programı olan CPM kullanılarak tam zamanında proje tamamlama sağlanmaktadır.Kullanılan geniş çaplı ve detaylı, eksiklikleri kontrol ve fiyatlandırma listeleri teslimden önce işin tam olarak kontrol edildiğinden emin olunmasını sağlar.
Bölüm personellerine ve iş gücüne iyi hizmet sunabilmek için dönemsel beceri ve öğreti imkanları sağlanmaktadır.
Kalite kontrolünün bir parçası olarak hertürlü malzeme kontrolü ve malzeme analizi uygun labaratuvarlarda projenin yürütülmesi süresince yapılır.
ARAÇ GEREÇ PARKI
KKTC standartlarında şirket geniş bir araç gereç parkına sahiptir. Bakım ve tamir için tam teçhizatlı atölyeye sahiptir.
KARDEŞ KURULUŞLAR
Korman Construction’a bağlı bir kuruluş olan Cyprus Pools Ltd.’ de hertürlü standarda uygun yüzme havuzu ve atık su arıtma tesisi proje çizimleri ve inşaatları yapılmaktadır. ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası almış tek havuz şirketidir. RO sistemi ile deniz suyu arıtma işlerinde uzmanlaşmıştır. Havuz ve atık su, arıtma bakım ve işletme konularında en yaygın ve uzmanlaşmış ağa sahiptir.
Korman Beton Ltd. 2003 yılında faliyete geçmiş ve hem grup içindeki şirketlere hem de piyasaya hazır beton tedarik eden bir şirkettir. Tüm beton dökümleri kontrol altında ve standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Kalite kontrol için sürekli örnekler alınıp gereken testler yapılmaktadır.
Şirkete bağlı kardeş kuruluşlardan diğeri de Nayat Yapı Ltd.’dir. Burada hertürlü ısı ve su yalıtımı, izolasyonu ve hertürlü katkı malzemeleri ithal edilmektedir. Bu konularda uzmanlaşmış ekipler tarafından uygulamalar yapılmakta ve iç piyasaya yalıtım ve katkı malzemeleri pazarlanmaktadır. İthal edilen malzemeler arasında dünyaca ünlü YKS firmasının tüm ürünleri bulunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ;

Adres:
Bedreddin Demirel Caddesi No.100 Kat 3, Lefkoşa /
KKTC.

Tel:
+90 (392) 2286320

Fax:
+90 (392) 2286324

e-mail:
info@kormancons.com

web:
www.kormancons.com


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır