2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği’nin yıllık Genel Kongresi gerçekleştirildi..

13 Aralık 2017

Kıbrıs’ın Güneyinde faaliyet gösteren Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği’nin yıllık Genel Kongresi Lefkoşa Hilton Otel’de gerçekleştirildi.
Kıbrıs İşveren ve Sanayiciler Federasyonu üyesi olan Birliğin toplantısına üyelerinin yanı sıra çok sayıda federasyon ve sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri de katıldı.Kıbrıs’ın Güneyinde faaliyet gösteren Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği’nin yıllık Genel Kongresi Lefkoşa Hilton Otel’de gerçekleştirildi.

Kıbrıs İşveren ve Sanayiciler Federasyonu üyesi olan Birliğin toplantısına üyelerinin yanı sıra çok sayıda federasyon ve sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri de katıldı.

Birlik bu yıl ilk kez Kıbrıs’ın Kuzeyinde örgütlü benzer alanlarda faaliyet gösteren meslek kuruluşları olan Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği (KTEMB), Kıbrıs Türk Elektrik Mühendisleri Odası (KTEMO) ve Kıbrıs Türk Sıhhi Tesisatçılar Birliği (KTSTB) Başkan ve temsilcilerini ve beraberindeki heyetleri de misafir olarak toplantılarına davet edildi.

Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Sotiris Aristodemou konuşmasında Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Mehmet Nasiboğlu, Kıbrıs Türk Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Mert Girgen ve Kıbrıs Türk Sıhhi Tesisatçılar Birliği Başkanı Mehmet Ali Ardıç’a katılımlarından dolayı teşekkür etti ve Kuzey’de ve Güney’de faaliyet gösteren meslek örgütleri olarak sağlanan yakınlaşmanın önemine işaret etti.

Kongrenin yapılmasının ardından tüm kuruluşların başkan ve temsilcileri birlikte akşam yemeğine katıldılar.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır