Dil/Language
İnşaat Firması: Avrasya Construction
  • Teslim Haziran 2020
  • Tipi Karma
  • Konut 155
  • Proje Alanı

Proje Bilgisi:

Şehir içi yaşamın yanında eşsiz doğa ve deniz manzaralı Avrasya City, güçlü teknik kadrosu, sağlam ve kaliteli işçiliği ile estetik ve lüksün birleştiği bir site.

 

PROJE ÖZELLİKLERİ ;

7 Blok ve 155 daireden oluşan Avrasya City projemizde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Otel konseptinde tasarlanan projemizde birçok sosyal aktivite alanları bulunuyor.

Muhteşem lokasyon,

Eşsiz dağ ve deniz manzarasına hakim,

7/24 güvenlik sistemi

Spor salonu,

Türk hamamı,

Market,

Restoran,

Sinema salonu,

Fuaye alanı,

Çocuk oyun alanı,

Açık ve kapalı otopark,

Yürüyüş alanları

Firma Profili

Önemli konut projeleri üretmek için yola çıkan bir inşaat firması olarak misyonumuz, "insanların kendilerini mutlu ve güvende hissedebilecekleri yerler inşaa etmek" olarak hedefledik.

Avrasya Construction olarak çevre bilincine verdiğimiz önem en temel özelliklerimizden birisidir.Gelecek ve sosyal unsurları öne alarak inşaat ve yapı malzemelerini en iyi kalitede kullanırız.

En önemlisi ise müşterilerimize vaat ettiğimiz projeleri en kısa sürede teslim etmek için profosyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimize güven veren en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizin dünya standartlarında olması gerektiğinin farkındayız ...

Misyon ve Vizyon

Estetik ve işlevsel açıdan en iyi çözümlerle farklı bir tasarım oluşturmak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstünde lider olmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın memnuniyetini ve memnuniyetini sağlayarak sektörü yönetmek ...

Proje Haberleri

Avrasya Construction Haberleri