2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İşte boşanma tazminatını gayrimenkulle ödeyen 5 ünlü!

14 Temmuz 2016

Ünlüler olayları boşanmalarının yanı sıra ödedikleri tazminat bedelleriyle uzun süre gündemde kalıyorlar. Ünlüler binlerce TL ödenen nafakalar dışında milyon dolarlık villalarını da eşlerine bırakıyor.Ünlüler olayları boşanmalarının yanı sıra ödedikleri tazminat bedelleriyle uzun süre gündemde kalıyorlar. Ünlüler binlerce TL ödenen nafakalar dışında milyon dolarlık villalarını da eşlerine bırakıyor.

1-Acun Ilıcalı
TV8’in patronu Acun Ilıcalı önceki gün 13 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’dan 10 dakika süren duruşma sonunda boşandı. Ilıcalı’nın eski eşine 150 bin TL iştirak nafakası, Miami, Beykoz, Bodrum ve Zorlu Center’da da ev bıraktığı ortaya çıktı. Dudak uçuklatan rakamlar, akıllara boşanırken adeta servet sahibi olan ünlüleri getirdi.
2-Cem Yılmaz
Ünlü komedyen Cem Yılmaz 20 ay evli kaldığı Ahu Yağtu’yla boşanırken, bir servet ödedi ve oğlu Kemal’in geleceğini güvence altına aldı. Yılmaz, Kemal için aylık 10 bin TL nafaka, 500 bin dolar tazminat, Yağtu’ya lüks otomobil, Sarıyer ve Şişli’de gayrimenkul vermeyi kabul etti.
3-Cem Hakko
Cem Hakko ve 23 yıllık eşi Bettina Machler’ın boşanmaları olaylı olmuştu. Bettina Machler boşanma karşılığı 5 milyon TL nakit, 10 milyon 220 bin TL’lik şirket hissesi ve 1 milyon 752 bin TL değerinde gayrimenkul olmak üzere toplam 17 milyon TL tazminat aldı. Machler, Türkiye’de en büyük tazminatlardan birini kazanmış oldu.
4-Mehmet Ali Erbil
Son eşi Tuğba Coşkun ile 6 yıllık evliliğini bitiren Mehmet Ali Erbil, 4 milyon dolar tazminat ödedi. Bodrum’da bulunan ev Coşkun’da kaldı. 3 milyon dolar değerindeki bir çatı katı daire ile 1 milyon dolar değerinde yeni bir ev alındı ve çiftin oğulları Ali Sadi Erbil adına tescil ettirildi.
5-Kemal Gülman
Sosyetenin ünlü kadınlarından Feryal Gülman, eşi Kemal Gülman’a 200 milyonluk boşanma davası açmıştı. İki yıl süren davada hakim her iki tarafın da tazminat talebini reddederek; Gülman çiftini boşadı. Feryal Gülman Bebek’teki 60 milyon dolarlık yalıyı almıştı.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır