2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction’un Karpaz Yeni Erenköy Projesi Yalusa Homes’ta Satış Başarısı

23 Mart 2022

Yalusa Homes, Kuzey Kıbrıs’ın en gözde lokasyonlarından biri olan Yeni Erenköy/Dipkarpaz bölgesinde Island Green Construction tarafından inşa ediliyor. Bölgenin avantajları ile birlikte çevre dostu olarak inşa edilen projede satışlar hızla ilerliyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

yalusa homes-island green construction

Kuzey Kıbrıs’ın en bakir alanlarından olan ve muhteşem doğasıyla öne çıkan eşsiz bir bölge Dipkarpaz. Kumsalları, denizi, doğal spor alanlarıyla adaya her gelenin mutlaka ziyaret ettiği bir bölge. İskele ilçesine bağlı olan Yeni Erenköy, Karpaz’ın gelişime öncülük eden bir bölgesi.

Yalusa Homes projesi de Yeni Erenköy’de inşa edilen eşsiz projelerden.

Projenin bulunduğu arazinin çevresinin yeşil alan olması sebebiyle hem konumu hem de sahile yakınlığı ile alıcılarına doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor. Böylelikle Yalusa Homes, Island Green Construction’un tüm detaylarıyla tasarladığı, yaşama değer katan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Bu muhteşem atmosferde doğa yürüyüşleri yapmak, Akdeniz’in masmavi sularında yüzmek bir lüks değil. Organik yaşama ilginiz varsa Kıbrıs’a özgü birçok natürel yiyeceği de bölgede toplamak mümkün. Ayrıca süpermarketler, sağlık kuruluşları, eczane ve banka gibi ihtiyaçlarınızda projenin konumuna çok yakın.

Yalusa Homes Projesinin İnşaatında Son Durum

Projede evlerin konumundan yapı karakteristiğine ve taş kaplamalarına kadar doğa ile bütünlük sağlanması hedeflendi. Island Green Construction, evlerin dış tasarımını doğa ile bütünleştirirken iç tasarımlarını yalın ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planladı. Şöminesinden barbeküsüne kadar kalite ve konforu bir arada bulabileceğiniz proje.

Projenin inşaatı da satışları da hızla ilerliyor. İnşaatın %60’ı tamamlandı diyebiliriz, hatta ev alanlar vitrifiye ve seramik seçimlerine başladı bile.

Yalusa Homes Projesinde Satış Başarısı

Hem mimarisi hem de konumuyla Kuzey Kıbrıs’ın en çok aranan projeleri arasına giren Yalusa Homes projesinde toplam47 konut mevcut.

Ve satışlarda %70 rakamına ulaşıldı. Amortisman süresi bakımından da oldukça avantajlı olan bu projede, geriye kalan son dairelerde yerinizi ayırmak için sizde Island Green Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır