2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction’ın Lüks Konut Projesi Aquamarine Boğaz Mansions Konumu

31 Mayıs 2024

Island Green Construction imzalı lüks proje Aquamarine Boğaz Mansions nereye konumlandı? Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Island Green Construction kalitesi taşıyan lüks proje,turizm açısından önemli bir nokta olan İskele Boğaz’a konumlandı.

Aquamarine Boğaz Mansion konum avantajları:

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan İskele Boğaz, Aquamarine Boğaz Mansions’a da ev sahipliği yapıyor.

Karpaz Yarımadası’nı adaya bağlayan bir noktada olan İskele Boğazı, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dikkat çeken bir bölge.

Boğazın çevresindeki kıyı şeridi, güzel plajları ve turistik tesisleri ile de tatilcilerin uğrak noktalarından biri haline gelen bölgede, konaklama imkanları, restoranlar ve kafeler de bulunuyor.

İskele Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla turizm potansiyeli daha da artan İskele Boğazı, Kıbrıs’ın turizm açısından önemli noktalarından biri olarak öne çıkıyor.

İskele Boğazı’nın tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve turizm potansiyeli, bölgenin gelecekte de turizm açısından önemli bir nokta olacağını gösteriyor. Kıbrıs adasının en doğusunda yer alan İskele ilçesi, turizm açısından zengin bir bölge olmasıyla da biliniyor.


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır