2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction Yalusa Homes Projesinde Son Konutlar

23 Mayıs 2022

Island Green Construction’ın Karpaz Yeni Erenköy’de inşa ettiği, doğa ile iç içe yaşama imkanı sunan eşsiz projesi Yalusa Homes’ta son konutlar. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

yalusa homes

Eşsiz kumsalları, muhteşem denizi, doğal spor alanları ve daha birçok özelliği ile öne çıkan bir bölge Dipkarpaz, Yeni Erenköy. Kuzey Kıbrıs’ta doğa ile yaşama şansı sunuyor bölge ve hala oldukça sakin ve dingin.

Island Green Construction da bölgenin avantajlarını Yalusa Homes projesi ile birleştirdi ve ortaya bölgeye değer katan eşsiz bir proje çıktı.

Yaşama değer katmayı hedefleyen projenin satışları ve inşaatı hızla ilerliyor. Konutların yapı karakteristiği bölge ile uyumlu olarak inşa ediliyor ve konut teslimi için hazırlanıyor proje.

Yalusa Homes İnşaatında Son Durum

Hem konum hem de mimarisi ile bölgeye değer katan ve yatırım avantajı sunan,  yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği projenin inşaatı hızla ilerliyor. İnşaatta sonra doğru yaklaşılırken, projede satışta son konutlar kaldı.

Toplamda 47 konutun bulunduğu projede, hem daire hem de villalar mevcut. Yalusa Homes’ta satışlar %80’i geçti. 6 farklı konut tipinin bulunduğu projede bazı konut tiplerinin satışları bitti bile.

Konut alanların vitrifiye seçimlerine başladığını hatırlatmakta fayda var.

Siz de bu eşsiz proje hakkında bilgi almak için projeyi inceleyebilir ve Island Green Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır