2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İskele Long Beach Projesi Venice İçin Faizsiz 84 Ay Taksit Avantajı

20 Eylül 2022

Venedik’in gondolları Kuzey Kıbrıs’a taşınıyor.
İskele Long Beach’in lüks projesi Venice, konsepti ve ödeme kolaylıklarıyla dikkat çekiyor.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ta artık metrekare fiyatları değil, projelerin konseptleri yarışıyor. En azından ‘markalı konut projesi’ üretimine önem veren firmalar, bu yolda ilerliyor.

İnşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesi ile Süleyman Can direktörlüğünde lüks projelere imza atan Dems Construction da ‘markalı konut projesi’ konseptine önem verenlerden…

Yeni projesi Venice, bölgenin en dikkat çekenleri arasında.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Dems Construction’un İskele Long Beach’e kazandırdığı proje Kuzey Kıbrıs’ta bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Lüks mimari, geniş sosyal alanlar ve sitenin içerisindeki gondollar, gerçekten projeye ayrı bir hava katıyor.

İşte bu lüks proje sadece konseptiyle değil, yatırımcısına sunduğu yüksek değer artışı ve ödeme kolaylıklarıyla da öne çıkıyor.

Venedik’i adeta Long Beach’e taşıyan Venice projesinde; 84 aya varan, 0 faizli, şirkete elden ödemeli, esnek ödeme planları ile kampanya başlattı.

Venedik konseptiyle inşa edilen ve Venedik’in gondol sefasını Kuzey Kıbrıs’a taşıyan proje, şimdiden yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcılar büyük ilgisini görüyor.

Venice Hakkında

Toplamda 800 daireden oluşan dev projede, Dems Construction kalitesi ile kendinizi aşıklar şehri Venedik’te hissedeceksiniz. 

400 metre uzunluğunda, Venedik’teki gibi gondol sefası yapabileceğiniz gondol kanalı, yüzme havuzu, çocuk havuzu, kapalı Havuz, SPA merkezi, spor salonu, basketbol sahası, aquapark, masaj odaları, sauna, hamam, beş farklı konstepte restaurant, çatı barı, alışveriş merkezi, anfi theatre, açık ve kapalı otopark ve daha birçok özellik bu projede.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır