2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İnşaat dünyasından darbe girişimi sonrasında ortak mesaj!

20 Temmuz 2016

15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişimi ve hain saldırının ardından iş çevreleri birlik ve beraberlik içinde ülke ve millet için çalışmaya tam gaz devam edeceklerinin” mesajını verdi.15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişimi ve hain saldırının ardından iş çevreleri birlik ve beraberlik içinde ülke ve millet için çalışmaya tam gaz devam edeceklerinin” mesajını verdi. İş dünyası “Gün; birlik olma, ülkemiz ve milletimiz için var gücümüzle çalışma günüdür” dedi.

ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan:

“DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ”
Yaşadığımız olaylar oldukça üzücü fakat ister tek kişilik bir şirket olun ister dev bir holding, yapılacak tek şey yola devam etmek ve daha fazla çalışmak… Bazen eteğimizdeki taşları dökmek için bu gibi üzücü olaylar vesile olabiliyor. Çok sıkılıp, üzülsek de bugünden itibaren ülkece yeni bir sayfa açıyoruz ve umudumuz var. Türk insanının girişimcilik ruhundan feyz alıyoruz. Milletçe gerektiğinde tabir-i caizse taşı sıkıp suyunu çıkarabiliriz. Bu konuda ekonomiye güveniyorum. Bunun en büyük kanıtı da bu sarsıcı olayın üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen iş dünyasının rotasına dönebilme becerisidir ve olması gereken de budur. Tabi tüm bunların yanında asla telafi edemeyeceğimiz can kayıpları bizi oldukça üzüyor. Olaylarda hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Ülkemiz için elimizden gelen en iyi şey, tam gaz yolumuza devam etmek ve başarıyla ekonomiye katkı sağlamak olacaktır. İş dünyası olarak ümitsizliğe kapılmak yerine hepimiz işlerimizde daha gayretli ve başarılı olacağız.

KLK YAPI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atakan Kulak:

“DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”
15 Temmuz 2016 Cuma gecesi, demokrasi tarihimizde kara leke olarak yerini alacak kalkışma girişimini şiddetle kınıyoruz. Milletimizin iradesini hiçe sayarak Meclisimize, hükümetimize ve milletimize yönelik gerçekleştirilen kalkışma girişimi, halkımızın sağduyusu ve devletimizin tüm mekanizmalarını harekete geçirmesiyle engellenmiştir. Hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz. Milli iradeye ve demokrasimize hep birlikte sahip çıkıyoruz. Toplumsal birlik ve dayanışma içerisinde huzurlu ortamın yeniden oluşturulacağına yürekten inanıyor, milletimiz ve ülkemiz için çalışmalarımıza bütün gücümüzle devam ediyoruz.

ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay:

“ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ”
Türkiye Cumhuriyeti tarihine kara bir leke olarak geçecek olan bu darbe girişimini kınıyoruz. 15 Temmuz gecesi yüreğini ortaya koyarak milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmak için şehit olan güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm milletimize başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm benliğimizle ONS İncek olarak milletimiz ve ülkemizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Negmar Denizcilik A.Ş İcra Kurulu Başkanı/CEO M. Serdar Duran:

“HER TÜRLÜ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞIYIZ”
Milli irademizi hiçe sayan, demokrasimiz adına utanç verici bir darbe girişime şahit olduk. Yüce milletimizin iradesine karşı demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek bu darbe girişimini şiddetle ve nefretle kınıyor, Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. olarak her türlü darbe girişimine karşı seçilmiş Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, Hükümetimizin ve Milletimizin yanında yer alıyoruz. Bu hain girişimi önlemek için canla başla mücadele ederken hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül:
“GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR”
Cumhuriyet tarihi boyunca millet olarak elde ettiğimiz kazanımları millet iradesini hiçe sayarak sekteye uğratacak hain girişimlere tahammülümüz yoktur. Devletimizin ve milletimizin birliğine ve bütünlüğüne kast eden bu darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Halkın iradesiyle seçilmiş meşru hükümete ve milli iradeye karşı yapılan bu saldırı kabul edilemez. Gün, koşulsuz bütün kesimlerin birlik olma günüdür. Hainlerin en kısa sürede hak ettikleri cezaları alacaklarından şüphemiz yoktur. Darbe girişimine karşı demokrasi mücadelesi veren emniyet güçlerimize ve milli iradesine sahip çıkan halkımıza teşekkür eder, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır