2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İkiz Apartmanlar Projesinde Son Dört Daire

19 Temmuz 2022

Kaynarca İnşaat’ın imzasıyla, Girne Lapta’da inşası tamamlanan ve teslime hazır İkiz Apartmanlar’da son 4 daire alıcısını bekliyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Ev sahibi olmak isteyen çok, fakat yeni projelerin teslim süresini beklemek, birçok kişi için zorlayıcı bir süreç. Hem ev taksiti, hem de kira ödemek pek mümkün değil bu ekonomik tabloda.

İşte bu çıkmaza girenler için, dikkat çeken bir önerimiz var. İkiz Apartmanlar projesi teslime ve taşınmaya hazır…

Girne Lapta’da sakin bir bölgeye inşa edilen proje, Girne dağlarının eşsiz havasını bir yanına, Akdeniz’in maviliğini ise bir yanına alarak Kıbrıs’ın atmosferini tek bir yerde hissettiriyor.

Yıllardır inşaat sektöründe başarılarını kanıtlamış olan Kaynarca İnşaat, sizlere sakinliği ve doğanın güzelliğini yaşayacağınız bu sade ve kullanışlı İkiz Apartmanlar projesini sunuyor.

Bir balkona çıktığınızda Akdeniz’i, diğer balkona çıktığınızda ise Girne dağlarını izleyebileceksiniz. Birçok projede balkon kavramını artık bulamazken, bu dairelerde hangi balkona çıkacağınızın kavgasını yapacaksınız.

İkiz Apartmanlar 3 kattan oluşuyor. Her katta 2 daire, toplamda ise 6 daire her bir apartmanda bulunuyor. Ayrıca apartmana ait bahçe ve otoparkın oluşu da büyük avantaj. 

Projenin lokasyonu da ulaşıma kolay. Çevre yoluna yakın oluşu, sizlere Girne’nin her yerine kısa sürede yolculuk etme imkanı sağlıyor.

Teslime ve taşınmaya hazır İkiz Apartmanlar projesinde kalan son 4 daire uygun fiyatıyla, mutlu ve güzel yaşayacağınız bir eve sahip olmanız için harika fırsat olabilir. Dairelerin başlangıç fiyatı £60.000’den başlıyor.

Detaylar için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır